2726
عنوان

کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم حروم شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 72 پست
اره واقعا راحتم ک از دسشون کلا ولی خب منم ادمی نیستم اجازه دخالت حتی ب خونواده خودم بدم چ برسه شوهر ...

خانواده شوهر مثل بقیه ادمای اطراف نیستن که بتونی رو ندی،هرکارم بکنی اگه بدجنس باشن کرمشونو میریزن

به نظرم خیلی خوبه که نیستن

الان که میگی شوهرت همکارته پس یعنی خوانوادش هرچیم بودن این طرر فکرش بااونا متفاوته،الانم که ازدواج کردی وگذشته،باید قبلش فک میکردی،من که فک میکنم شاید شرایطتت ایده آل نباشه ولی بدم نیست.ناشکری نکن همه توزندگی از یک چیزی دارن میکشن باهرکس دیگه م ازدواج میکردی الان یک مسعله ای بود که تو رو رنج بده

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
اره خب درست میگید اینطور که گفتید سختی های زیادی کشیدید ولی بنظرم حالا که شما به زندگی بقیه توجه نمی ...

من ماهی   ۶  ۵ تومن کار میکنم حداقلش از این پنج تومن گوهم گیر خودم نمیاد واقعا این ناراحتی نداره؟

چیزی ک حقم بود شوهرم برام بخره نمیتونه و خودمم نمیتونم و باید کمک کنم چیزایی ک وظیفه خودشه رو بخره .....

خیلی دلم پره خیلی ... دلم میخواد گریه کنم ...

الان حداقلش باید امسال ۳ ۴ تا مسافرت میرفتم ...

ی گوشوار تو گوشم نیس😭

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ماهی   ۶  ۵ تومن کار میکنم حداقلش از این پنج تومن گوهم گیر خودم نمیاد واقعا این نا ...

بله شما درست میگید خب وضیفه اونه.ببخشید حقوقشون چقده همسرتون؟که کفاف زندگیتونو نمیده

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
خانواده شوهر مثل بقیه ادمای اطراف نیستن که بتونی رو ندی،هرکارم بکنی اگه بدجنس باشن کرمشونو میریزن ب ...

حرفات دقیقا درسته ...

دقیقا ...

ولی حس خفگی دارم ...مث کسی ک جواب سوالای امتحانو داشته ولی امتحانشو بد داده 

منم همه چی داشتم خونوادم خوب قیافم موقعیتم همه چی خوب ولی اومدم ریدم تو سرنوشت خودم تازه اون موقع شوهرم سربلز بود چن ماهیه اومده سرکار

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸
2728
بله شما درست میگید خب وضیفه اونه.ببخشید حقوقشون چقده همسرتون؟که کفاف زندگیتونو نمیده

اندازه خودم همکارمه ولی از صفر از زیر صفر ببخشید داره نیسازه یکی داریم میسازیم هنوز عروسی هم نگرفتیم برا هنین ایجور سده خیلی وقتم نیس اومده سر کار

خوب دیگه عزیزم بالاخره تاوان اشتباهو باید داد حالا به هر طریقی

از نظر من پسر بی پس انداز و ماشینو خونه اصلا فایده نداره

چرا واقعا زن میگیرن؟ به چه پشتوانه ای!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
حرفات دقیقا درسته ... دقیقا ... ولی حس خفگی دارم ...مث کسی ک جواب سوالای امتحانو داشته ولی امتحانش ...

وای چقدر حسرت گذشته و اشتباهاتی که میشد نکنی وحشتناکه...  

ولی اون قسمت مالی قضیه به نظرم یه مدت بگذره حداقل ماشینو بخرید بتونی یه مقدار از این وضعیت دربیای

کلا حالم گرفته شد برات دختر

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
خوب دیگه عزیزم بالاخره تاوان اشتباهو باید داد حالا به هر طریقی از نظر من پسر بی پس انداز و ماشینو خ ...

اوتم خر شد ولی خری ک پشیمون نیس 

متتها من پشیمونم 

وای چقدر حسرت گذشته و اشتباهاتی که میشد نکنی وحشتناکه...     ولی اون قسمت مالی قضیه به نظ ...

اره اشتباهتی ک میشد نکنی و کردی .... یکی نبود بزنه تو گوسم

درست مثل منی منم 24 سالم هست و به خاطر همین بیدارم 

کاش زمان برمیگشت

حرفات دقیقا درسته ... دقیقا ... ولی حس خفگی دارم ...مث کسی ک جواب سوالای امتحانو داشته ولی امتحانش ...

ان شاالله خدا حال دلتو بهتر کنه.

فقطمن حواست باشه هرچی پول داری ندی اون خونه ماشین به اسم خودش بخره حواست باشه پنجاه پنجاه

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
اره اشتباهتی ک میشد نکنی و کردی .... یکی نبود بزنه تو گوسم

البته میزدن تو گوشتم حسرت یه چیز دیگه رو میخوردی  

حداقل حسن شرایط فعلیت اینه که پسر خوبیه و دوستش داری

درمورد مسائل مالیم مطمئنم شرایطتون ظرف یکی دو سال آینده خیلی بهتر میشه. الان معلومه فشار زیادی روته

فقط خونوادش...  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706