2726
عنوان

بیاین جملات قشنگی که خوندین رو بنویسین😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1421 بازدید | 246 پست
هی کد امنیتی میخوره برام 

پشت سرهم پست میزاری برا همونه گزارش نیست

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا کنه پر بازدید نشه وگرنه کلا کاربریمو میترکونن ب جرم دو کلمه حرف زدن با کاربر مرد  من کاربری ...

چرا بترکونن😑😑😑

همه با من حرف میزنن.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
خدا کنه پر بازدید نشه وگرنه کلا کاربریمو میترکونن ب جرم دو کلمه حرف زدن با کاربر مرد  من کاربری ...

وا مگه میترکونن!

چه مسخره اگر حرف زدن بخواد میره تو.خصوصی حرف میزنه دیگه آدم!

نه بابا چیزی نمیشه حرف خارج از عرفی زده نشده

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اینجا خودشیرین زیاد داره 

خب اگه اونجوری باشه همه سایت رو باید بترکونن.

حتی ژله خانم‌‌.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

میدونم خندت میگیره میگی ژله خانم

یبار تاپیک زدم یکی اومد گفت ببین «ژله جان»😂😂😂من غش کردم از خنده

بعد یجاهم من اسم استارتر سلاد شیرازی با دوغ بود گفتم سلاد شیرازی جان نگران نباش...

خیلی بامزس🤣

2706