2410
2553
عنوان

بیاین جملات قشنگی که خوندین رو بنویسین😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 246 پست
اوه چقدر زود گذشت😐😐😐😐😐

قورمه سبزیم.ولی آلانا دیگه آماده بشه

💃🏼

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگین بقیه معلمارو اذیت کنن 🤣

حالا خودشون معلم خوب و از بد تشخیص میدن دیگه 😂

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
2720
به ژله خانم هم که اینجان

😐

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اوف دلم خواست ک

بیا فردا نهار خونمون😁

2714
باشه بخندید  مرسی از انرژی مثبتتون  خدانگهدار 😊

خیلی هم  عالیه اون زمان من دوران جهالتم بود الان عاشق الاهیاتم

2706