2726
عنوان

برم یا نرم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 21 پست
راس میگی والا

چرا نگران این هستی که ابروش پیش خانواده ات میره؟؟ 

معلومه ازین نقطه ضعفت، سو استفاده میکنه

میرفتی توی اتاق و میگفتی 

عزیزم این کار تو، تو رو در نظر بقیه کوچیک میکنه

و هر کسی مسئول رفتار خودشه 

من دوس دارم وجه خوبی داشته باشی پیش خانواده ام

اما وقتی خودت داری خرابش میکنی 

کاری از دست من برنمیاد 

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
اتفاقا اشتباه کردی ک نوبت دکترت رو با همسرت نرفتی عزیزم کاراتو بکن اما اونو حذف نکن خواسته هاتو بخ ...

الان جوری هستیم ک هر کاری من بکنم نشونه منت کشیه.. سسفره بندازم یعنی بیا دلم برات تنگ شده... من هیچ ماری نمیتونم بکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه مرد باید ناز کنه😐😂همه چیز دیدم جز اینکارا ساخته ذهنته عزیزم!؟ایسگا شدیم😐هشتتتت رووووز جاهاتونم که جدا کردین😐رسما طلاق گرفتین ما اگه قهرم کنیم جاهامونو جدا نمیکنیم یعنی هیچ زن و شوهریا نه فقط ما 

2728
مگه مرد باید ناز کنه😐😂همه چیز دیدم جز اینکارا ساخته ذهنته عزیزم!؟ایسگا شدیم😐هشتتتت رووووز جاهاتون ...

اگه ی درصد حرفایی ک من میزنم راست با‌شه چطور دلت میاد اینطوری حرف بزنی... من چرا باید درباره این بدبختیا  دروغ بگم... چ افتخاری داره

اگه ی درصد حرفایی ک من میزنم راست با‌شه چطور دلت میاد اینطوری حرف بزنی... من چرا باید درباره این بدب ...

عزیزم اگه واقعا زندگیت اینجوریه تو هم قهر کن برو خونه بابات اگه عاشقت باشه برمیگرده فدات شم😭😭😭😭😭

مگه مرد باید ناز کنه😐😂همه چیز دیدم جز اینکارا ساخته ذهنته عزیزم!؟ایسگا شدیم😐هشتتتت رووووز جاهاتون ...

ما داریم یه مردی اگ هاا تا چند ماه زنش نره برا آشتی مردهبراش مهم نیست و نمیره برا آشتی

ظاهرا تو زندگی خودت رو به همه تعمیم دادی

خیلی ها هستن کل زندگیشان مثل خواهر و برادر زندگی میکنن و از سر اجبار با هم زندگی میکنن