2733
2734
مگه دنباله زنه سن بالا هستش؟ 

یبار گفت آره

اصلا از اونجا کلا یادم مونده این شخص

گفت با یه زن ۴۵سال به بالا ازدواج کنم آرزوش رو گفت یه همچین چیزی

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اون رفته خودش به یکی دیگه تکیه کرده چطوری تو میخواستی به اون تکیه کنی.هر کار خدا بی حکمت نیست عزیزم& ...

همینو بگو ،بعد جالبه اونم رفته به یکی دیگه تکیه کرده😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون رفته خودش به یکی دیگه تکیه کرده چطوری تو میخواستی به اون تکیه کنی.هر کار خدا بی حکمت نیست عزیزم& ...

به کیم تکیه کرده

من از یکی از آشناهای این زنیکه که 16سال بود میشناختش شنیدم زنه خیلی خشن هستش

میگفت این یارو زیاد حرف بزنه 

میزنه لهش میکنه

حالا این یارو هم از ایناست که خیلی غد و مغروره

2728
به کیم تکیه کرده من از یکی از آشناهای این زنیکه که 16سال بود میشناختش شنیدم زنه خیلی خشن هستش میگف ...

پس قرا.تربیت بشه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
به کیم تکیه کرده من از یکی از آشناهای این زنیکه که 16سال بود میشناختش شنیدم زنه خیلی خشن هستش میگف ...

پس بشین ببین اخرش چی میشه.ولی بنظر من تا اخر عمرت فکر اینو از سرت بیرون کن مطمئنم بهترینا قسمتت میشه 

دوس پسرت دیگه؟پیرزنه پولداره؟

بله عزیزم

میگن موقعیت مالیش خوبه

خونه 150متری تو تهران داره

ماشینه دنا پلاس داره

تو ی شرکتم حسابداره

شنیدم درإمدشم خوبه

برعکس دوس پسرم

ولی میگن زنه خیلی از این بداخلاقاست

2738
پس بشین ببین اخرش چی میشه.ولی بنظر من تا اخر عمرت فکر اینو از سرت بیرون کن مطمئنم بهترینا قسمتت میشه ...

درسته دلتنگشم، درسته هنوزم دوسش دارم

ولی بخدا قسم اگه برگرده هم دوباره باهاش شروع نمیکنم، چون اصلا بهش هیچ اعتمادی ندارم 

درسته دلتنگشم، درسته هنوزم دوسش دارم ولی بخدا قسم اگه برگرده هم دوباره باهاش شروع نمیکنم، چون اصلا ...

آفرین درستشم همینه.از کجا معلوم تو رو نمیگرفت بعد مدتی خیانت نمیکرد خدا دوستت داشته گلم

2706