2733
2739
خیانت تو اوج اعتماد اتفاق میفته،هیچوقت نباید اعتماد کنی از هر کسی  همه چی بر میاد،واسه همین میگ ...

انشالله بتونم خودم و جم و جور کنم

ولی همش میگم کاش زودتر اون روز برسه که اینا رابطشون بهم بخوره

تا بفهمه دل شکستن تاوان داره

بهش گفتم نفرینت کردم

میگفت من کاری نکردم تو نفرینم کنی

هرکاری کردی خودت کردی

ببین این بشر چقد سگ صفته

حالا بهم میگفت تو فک میکنی فرشته ی یا چی هستی که نفرین کنی، نفرینتم بگیره😐

تهدیدم کرد چن روز پیش منم کم نیاوردم، بهش گفتم مرد نیستی اگه نری بهش نگی حالا به این زنیکه گفته من ...

بنظرم کلن دیگه نه به این فکر کن نه به شوهر سابقت هرچی همش نزنی بهتره

تو اگه بخوای وارد زندگی جدیدی بشی باید یا از اون شهر بری یا یه بری یه منطقه دیگه 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت گفتی فاطمه! برو قاچاقچی 😡

خب میخواستم ببینم شما میشناسین یا نه.

چون من نمیشناسم.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
بنظرم کلن دیگه نه به این فکر کن نه به شوهر سابقت هرچی همش نزنی بهتره تو اگه بخوای وارد زندگی جدیدی ...

عزیزم ما منطقمون که یجا نبود

دوتامونم تهرانیم

ولی منطقه هامون یجا نبود

2731
انشالله بتونم خودم و جم و جور کنم ولی همش میگم کاش زودتر اون روز برسه که اینا رابطشون بهم بخوره تا ...

میتونی عزیزم 

شک نکن بهم میخوره ولی کلا ازش بیخبر باش راحت زندگی کن درگیرش باشی هر روز ی چیز اعصابتو بهم میریزه 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
میتونی عزیزم  شک نکن بهم میخوره ولی کلا ازش بیخبر باش راحت زندگی کن درگیرش باشی هر روز ی چیز ا ...

قربونت برم دوست خوبم

خیلی ماهی

مثل چهرت، دلتم زیباست❤️❤️❤️💋💋💋

خب میخواستم ببینم شما میشناسین یا نه. چون من نمیشناسم.

مسخره🤣

ببین الان دنبال کار بودی مجبور نبودی سلیقت پیر زن باشه...

این تاپیک درس عبرته...

تا این سن بیکاری!

فاطمه رو پیدا کردی به منم بگو🤣

دیگه ریپلای کنی جواب نمیدم 

بامزس 

ولی بی معنیه 

من زن و.بچه دارم 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738
مسخره🤣 ببین الان دنبال کار بودی مجبور نبودی سلیقت پیر زن باشه... این تاپیک درس عبرته... تا این س ...

کار دارم 😐

خوبشم دارم 😑😑

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
قربونت برم دوست خوبم خیلی ماهی مثل چهرت، دلتم زیباست❤️❤️❤️💋💋💋

فداتشم عزیزدلم لطف داری 😘😘😘هر وقت دلت گرفت بیا حرف بزنیم ،میگیم میخندیم از سرت میفته 😍

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
من ازش هیچی نمیخواستم حتی قبول کرده بودم برم پیش مامانش زندگی کنم فقط فک میکردم تنها مردیه که میتو ...

اون رفته خودش به یکی دیگه تکیه کرده چطوری تو میخواستی به اون تکیه کنی.هر کار خدا بی حکمت نیست عزیزم 

ولی اسی به اون زنه نمیومد نوه داشته باشه رمز جوونیش رو ایندفعه بپرس بیا بگو بهمون😂😂😂😂

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706