2737
2734
عنوان

😭😭😭😭😭😭مشکل زناشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند تا دکتر رو ببین 

نظر چند تاشون رو بگیر  امیدوارم راهکار خوبی پیدا کنی 

نشد هم نشد عزیزم با اینکه درک میکنم چقدر واست مهم هست ولی  هر کس یک نقصی داره دیگه . یکی مادر زادی . یکی در اثر حادثه . یکی از اخلاق و رفتار . یکی در اندام . یکی در سطح هوشی . یکی در درک و فهم . یکی در شعور 

هیچ آدمی کامل نیست 

بازم امیدوارم یک دکتر خوب پیدا کنی ...

2731
شوهرمن یک بچه روستاعقب افتادبدبخت بود ک بازمن ازاون بدبخت تربااین ازدواج کردم

خاک توسرش لیاقت نداره 

بهش بی محلی کن 

تو به خودت برس لباس خوشگل بپوش آرایش کن ببین اخلاقش تغییری میکنه

شوهرمن یک بچه روستاعقب افتادبدبخت بود ک بازمن ازاون بدبخت تربااین ازدواج کردم

عزیزم درست حرف بزن بچه روستاچیه اون مشکلش اینه ک بقیه زیبایی های تورانمیبینه 

دل من تنگ چشایی ست  که نیست.... 🥺 میشه برا محمد آیهان کوچولوی من دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 شاید خدا صدای شما رو زود تر بشنوه 🙏یعنی میشه مثل بقیه بچه ها محمد منم همه جارو ببینه و بازی کنه 😔               خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤
هرکس یه ایرادی داره. خودتو دست بالا بگیر یکی چاقه یکی زیادی لاغر اتفاقا انقد خودتو بالا ببر که شوه ...

خوشبحالشون.من اینقدربدبختم ک ازخونه بیرون نمیرم انگار دنیابرام تموم شد

2738
عزیزم درست حرف بزن بچه روستاچیه اون مشکلش اینه ک بقیه زیبایی های تورانمیبینه 

دقیقا عزیز دلم 

دوستم میگفت برای خواهرم خواستگار اومد به خواهرم گفته برو پلکت رو عمل کن (پلک چشمش یک کوچلو افتادگی داره)

خوبه والا خودش شکمش دوازده ماه بود مرده 

با اون قیافه ی داغونش ادعای برد پیت بودنم داشت 

بعد به پاک خواهر دوستم گیر داده بود 

ولی اونم کم نیورد گفته بود تو هر وقت زایمان کردی من پلکم رو عمل میکنم

It's hard to fail ,but it makes you strong🌇🌉🍃🏡                                                  ❤ God blees me and you🍃thank god (تیکر بارداری نیست😊)                         
2706