2726
عنوان

میترسم دیوار خونمون ریزش کنه یعنی ممکنه اینجوری بشه؟ خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 44 پست
واقعا ولی میترسم صاحب خونه بعد بگه چرا زنگ زدین و از این حرفا 

حتما این اتفاق میفته چون ک شهرداری ازش خسارت میگیره ک چرا مجوز بازسازی نداره و جریمه سنگین ازش میگیرن ب نظر من ک هیچی نمیشه بگیر بخواب فردام راحت برو دنبال کارات

واقعا ولی میترسم صاحب خونه بعد بگه چرا زنگ زدین و از این حرفا 

وا بگو ما بریم دورازجون زیر اوار جوابگو هستی 

نگو خودت زنگ زدی بگو درو همسایه زنگ زدن ترسیدن 

بعد من اتشنشانی کار کردم عزیز 

ادرس میدی میان وظیفشونه ..پیشگیری 

فامیلیت رو الکی بگو همین 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین دوست عزیز من خودم مهندس معمارم تو الان تصورت از دیوار خونتون مثل ی برگ که با ی باد یا ب قول خود ...

واقعا آخه داخل اتاقم خراب شده بخاطر کندن میخواین عکسشو بفرستم ببینین خطرتاک هست یا ن

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
اشتباه میکنی  شاید امتحانت میکنه که آیا فقط به وقت نیاز سراغش میری یا نه! بلاخره خداست گاهی و ...

فقط میدونم که یه سری هاروباخوشی امتحان می کنه یسری هم بابدبختی گویا خودشم دوست داره که اونی که داره روبهتر امتحان کنه

2728
واقعا آخه داخل اتاقم خراب شده بخاطر کندن میخواین عکسشو بفرستم ببینین خطرتاک هست یا ن

طبقه چندمی؟

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
وا بگو ما بریم دورازجون زیر اوار جوابگو هستی  نگو خودت زنگ زدی بگو درو همسایه زنگ زدن ترسیدن&n ...

باشه ساعت ۶ میرم شاید تا ۵ یا ۶ بیرون باشم اون موقع زنگ بزنم میان

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
فقط میدونم که یه سری هاروباخوشی امتحان می کنه یسری هم بابدبختی گویا خودشم دوست داره که اونی که داره ...

امتحان چیز سختیه!

به کمکش نیاز دارم دعا کن کمکم کنه💖

خدا کمک همه هستش😍❤

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
طبقه چندمی؟

کلا همکفه

بفرست ولی ی ترک ب خاطر فشاری ک رو ساختمان وارد شده طبیعیه عزیزم

ما اینقدر این چیزا رو دیدیم تازه مردم میان از همسایه کناری خسارت میگیرن بعدم همونجا زندگی میکنند و پولش و ب جای دیگ میزنن

کلا همکفه

خب هیچی نمیشه ایشالا 

تهش یه دیوار بریزه بهترشو میزنه

پی ساختمون مهمه و اون تیراهنا

اونا سالم باشه خونه نمیریزه

بفرست ولی ی ترک ب خاطر فشاری ک رو ساختمان وارد شده طبیعیه عزیزم ما اینقدر این چیزا رو دیدیم تازه مر ...

فکر کنم سایت خرابه عکس فرستاده نشد

بفرست ولی ی ترک ب خاطر فشاری ک رو ساختمان وارد شده طبیعیه عزیزم ما اینقدر این چیزا رو دیدیم تازه مر ...

و خونمون هم گنبدی هست میترسم دیوار بریزه صقفم بریزه  یعنی اگه خراب بشه هم فقط دیوار میریزد سقف نمیریزه؟

اسی تهرانی ؟

ن کرمانم

2706