2733
2734

الان ۲ روزه دارن از کوچه دیوار خونمون میکنن ک سیمان کنن ولی خونمون خیلی کوچیک هست و خیلی خیلی قدیمی و دیوار هاش همه خراب شدن یعنی شکافتن جوری ک نور رو میشه ببینی از اون شکافا ولی تقرییا ۲ روز میشه همش میکنن امروز که کلا از بس کندن کوچه پر از گل و خاک شده حالا من خیلی استرس گرفتم خوابم نمیبره میترسم ریزش کنه فردا  هم صبح ساعت ۶ نیم میرم بیرون چند دنبال کارتا عصر احتمالا نمیام خونه حالا استرس دارم ک ریزش نکنه همه چیمون ک نابود میشه ن پول داریم ن کسی رو ک بریم پیشش یعنی چیکار کنیم خیلی استرس دارم الان ب نظرتون ممکن هست ریزش کنه یا الکی استرس دارم

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

الان کلافه شدم از استرس چیکار کنم میترسم همش فکر میکنم 

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمیقا خودتو به خدا بسپر

انقدر قشنگ هواتو داره که نگو

با ایمان کامل به خودش بسپر همه چی رو بگو خودش مراقب باشه

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
2728
وای چرا درستش نمیکنین😐

خب صاحب خونه میخواد سیمان کنه ک بارون میباره دیگه اب نیاد تو خونه ولی زیادی کندن دیوار رو خیلی اگه ی بار دیگه چکش بزنم فک کنم ریزش کنه

استرس نداشته باش فکرنکن تاالان هیجی نشده ازاین ب بعدم انشاءالله هیچی نمیشه

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2738

عزیزدل زنگ بزنید به اتشنشانی 

بازرس میفرستن بررسی میکنه که امن هست یا نه 

امن نباشه میگه تخلیه کنید 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
عمیقا خودتو به خدا بسپر انقدر قشنگ هواتو داره که نگو با ایمان کامل به خودش بسپر همه چی رو بگو خودش ...

خیلی ممنون ولی این استرس اصلا از بین نمیره با اینکه امروزم از صبح تا شب بیرون بودم با این همه خستگیم خوایم نمیبره فردا هم کلی کار دارم نمیدونم چیکار کنم امشبم ک  اینجوری

يعني بغل خونتون گودبرداريه؟؟ و ديوار شما هم نارك؟؟

ن میخوان دیوار مارو سیمان کنن ولی خیلی خیلی کندنش

عزیزدل زنگ بزنید به اتشنشانی  بازرس میفرستن بررسی میکنه که امن هست یا نه  امن نباشه میگه ...

واقعا ولی میترسم صاحب خونه بعد بگه چرا زنگ زدین و از این حرفا 

ببین دوست عزیز من خودم مهندس معمارم تو الان تصورت از دیوار خونتون مثل ی برگ که با ی باد یا ب قول خودمون بید ک با ی باد بلرزه 

ن عزیزم همین دیواری ک ازش صحبت میکنی از ی عالمه مصالح مستحکم ساخته شده و جای هیچ نگرانی نیست تازشممم مصالح قدیمی جون دار تر از الان 

بگیر با خیااال راحت ۵ تا صلوات بفرست و ب چیزای خوب فکر کن و بخواب

استرس نداشته باش فکرنکن تاالان هیجی نشده ازاین ب بعدم انشاءالله هیچی نمیشه

استرس دارم تا صبحم خوبم نمیبره صبحم کلی کار دارم بیرون و هم شم باید نگران خونه باشم 

من هروقت عمیقا خودم سپردم بهش عمیقا منوفراموش کرده

اشتباه میکنی 

شاید امتحانت میکنه که آیا فقط به وقت نیاز سراغش میری یا نه!

بلاخره خداست گاهی وقتا الکی میده بعدا بدجور پس میگیره

گاهی وقتا جواب نمیده تا ببینه چقدر ازش میخوای و ایمانت چقدره، اونوقت طوری میده که تصور نمیکنی

مثل خیلی چیزا که میبینیم یهو زندگی از این رو به اون رو میشه

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
2706