2733
2734

پس کی خوب میشم اه😭😭😭😭

دعا کنید زودتر خوب شم😐😓

روز پنجم کرونا:(

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چیکار کنم حس بویاییم برگرده😭

میشه برای رسیدن به آرزوهام یه صلوات بفرستی مهربون :) خدایا شکرت برا همه چی💖  امروز ٩٩/١۰/۵ بخودم قول میدم یه دختر انرژی مثبت باشم 💖 بخودم قول میدم تو تاپیکایه خیانت ,دعوا ,خاهرشوهری و انرژی منفی نرم 💖 
2731
علایمت چیه منو همسرم امرو رفتیم دکتر گفته کرونا داریم کلی امپول قرص داده همسرم سی تی داده گفته درگیر ...

سرفه قفسه سینم درد میکنه سرگیجه سردرد گوارشم بهم ریخته آبریزش بینی گلودرد بدن درد کسالت ☹️ از خانواده ما هممون گرفتیم مامانم رفت تست داد مثبت درومد چون علائم یکی بود فهمیدیم همه داریم🙁

مادر شوهرمم بویایی شو از دست داده خیلی حس بدی باید باشه ☹

خیلی بده اینکه نمیدونی مزه غذایی ک داری میخوریو اعصابم خورده اصن😭

سرفه قفسه سینم درد میکنه سرگیجه سردرد گوارشم بهم ریخته آبریزش بینی گلودرد بدن درد کسالت ☹️ از خانواد ...

من همسرم گفت سینم سنگینه جدی نگرفتم فرداش گفت سینم خیلی سنگینه قفسه سینه هام تیر میکشه  پله اداره بالا پایین میرم نفس تنگی میگیرم زنگ زدم اورژانس گفته کرونا داری بیا ببریمت بیمارستان نذاشتم گفتم نباید بری خودمم از همون روز گلو درد ک میزنه ب گوشام تحرک داشته باشه نفسم سنگین میشه ولی همسرم خیلی علائمش بیشتره ما از مادرشوهرم گرفتیم 

2738
من همسرم گفت سینم سنگینه جدی نگرفتم فرداش گفت سینم خیلی سنگینه قفسه سینه هام تیر میکشه  پله ادا ...

الان حس بویایی و چشایی دارین؟ داروهاتون چیه‌؟ از وقتی رفتین دکتر بهتر شدین! 

من همسرم گفت سینم سنگینه جدی نگرفتم فرداش گفت سینم خیلی سنگینه قفسه سینه هام تیر میکشه  پله ادا ...

خوب الان دکتر نرفتید پس چیکار میکنید بدون دارو 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
من از وقتی کرونا گرفتم الان خوب شدم ولی نمیدونم چرا انقدر دلشورره دارم 

چن روزه خوب شدی؟ چیا خوردی؟ 

امرو رفتیم ۳ تایی دکتر فقط از همسرم سی تی گرفت از ما دوتا نه به اونا ۷ تا امپول به من ۶ تا با کلی قر ...

خب چرا بیبی چک نمیزنی

2706