2733
2739
عنوان

باز شب شد و ..‌‌

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 70 پست
کلا ولش کن قبل ازدواج چشماتون رو باز  کنید و بعد ازدواج ببندید برای بدی های فرد همسرتون .

سپردمش ب سرنوشت ولی خاطرات داره نابودم میکنه

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوش وقتم عزیزم

کجای رشتی

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!
2731
اطراف رشتم عزیزم 

منم خونه بابام اطراف رشته 

خودم تازه ازدواج کردم میرم رشت

خونه بابام خشکبیجاره میدونی کجاست؟

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!
2738
منم خونه بابام اطراف رشته  خودم تازه ازدواج کردم میرم رشت خونه بابام خشکبیجاره میدونی کجاست؟

ارع عزیزم زیاد رفتم.بعدداز لشت نشا

ارع عزیزم زیاد رفتم.بعدداز لشت نشا

اره

من که دانم کوی ایسه 

شما واسه کجایی

تو وابسته ببستی می حس گه خو عشق و حال که تیامرا بگوده تره ولا گوده تازه الان بفهمسته به درد هم نخوری ...

همه چی یهو شد اصن هنوز هنگم .نمیخام ضعیف باشم دیگ 

2706