2410
2553
عنوان

باز شب شد و ..‌‌

662 بازدید | 70 پست

توی این یک هفته ک بم خیانت کرده .خیلی عذاب کشیدم ولی میخام دیگ قوی باشم نمیخام بهش فک کنم یا سمتش برم .حس بد میاد سراغم.هی بخودم میگم اگ دوستت داشت تنهات نمیزاشت.میشه جملات انگیزشی بگید بم حالم خوب شه

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوست بودیم .بعد ۱سال نیم کات کردیم

اههااااا  بابا ولش کن بهتر بی لیاقت و عشقم ❤❤❤❤

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2714
خیلیییی سوز داشت واسم .من واسش کم نزاشتم .سوز خیانت و جدایی وابستگی...

❤منم جات بودم افسرده میشدم گریه ها تو بکن ولی خواستم شکر کن چرا؟چون قبل ازدواج شناختیش خودتو تصور کن با چند تا بچه  چیکار میکردی؟❤

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
❤منم جات بودم افسرده میشدم گریه ها تو بکن ولی خواستم شکر کن چرا؟چون قبل ازدواج شناختیش خودتو تصور کن ...

اعصابم زده ب دستم .دستم خم نمیشه .ولی دیگ نیمخام غصه بخورم چون همه تلاشم کردم نشد.

اخه خیانت چیزی نیس که بتونی چشم پوشی کنی، کسی ک اینجوریه هرچی بگذره بدتر میشه،فک نکن بهش دیگه 

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
اخه خیانت چیزی نیس که بتونی چشم پوشی کنی، کسی ک اینجوریه هرچی بگذره بدتر میشه،فک نکن بهش دیگه 

هنوز هنگم باورم نمیشه ولی میخام قوی باشم.ب امید اون روز زندم پشیمونیش ببینم

بچه داری؟عزیزم به این فکر کن که مگه چند سال تو این دنیا هستیم که بخوایم برای این موضوهای بی ارزش روزهامون رو با حرص وناراحتی از دست بدیم .حرص و نارحتی و افسردگی کنر بزار .واس خودت زندگی کن و آرامشت رو حفظ کن با تلخی وناراحتی دورتر میشی از همسرت .با درایت زندگیت رو نگهدار .آرو میکنم در صلح و آرامش باشی همیشه .

2706