2726

«یَفْعَلُ اللّٰهُ مَا یَشاءُ بِقُدْرَتِهِ، وَیَحْکُمُ مَا یُرِیدُ بِعِزَّتِهِ»«خدا هر چه را خواهد به قدرتش انجام می‌دهد و هرچه را خواهد به عزتش حکم می‌کند» 

التماس دعا❤️

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای منم دعا کنین شوهرم کارای استخدامش درست شه ماهم دیگه بریم سر خونه زندگیمون عقدیم اجذتون با امام حسین

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
2728
بچه هابه نیت ۵تن ۵تا فال فقط میگیرم نفری ۵تاصلوات واسم بفرستید ممنون ازهمه تون💚💚💚💚

میشه واسه منم بگیری برات آیت الکرسی می‌خونم ❤️ ❤️ 

🧿دعا کن به آرزوهام برسم خدا چندبرابرشو به خودت می‌ده🧿
بچه هابه نیت ۵تن ۵تا فال فقط میگیرم نفری ۵تاصلوات واسم بفرستید ممنون ازهمه تون💚💚💚💚

برات صلوات فرستادم انشاالله مشکلات حل بشه

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ🕊~
برای منم دعا کنین شوهرم کارای استخدامش درست شه ماهم دیگه بریم سر خونه زندگیمون عقدیم اجذتون با امام ...

انشاالله همونی بشه که می خوای عزیزم

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ🕊~
2706