2726
عنوان

هرکس پولدارتر ؛ احترامش هم بیشتر

473 بازدید | 47 پست

یکی از تاپیک ها منو یاد خاطره ی تلخی انداخت

این خیلی طرز تفکر بدیه که بین ادما شکل گرفته که هرکی وضع مالیش بهتره پس باید احترامش هم بیشتر باشه

من وضع مالی خانوادم معمولیه.یعنی میلیاردرنیستیم وای خداروشکر اندازه ی خودمون هستیم و در رفاه و باابرو زندگی کردیم همیشه.وضع مالی خانواده ی شوهرم خیلی خوبه که البته به ما کمکی نمیکنن!ینی از پولشون چیزی به ما نرسیده حتی به من یه زیر لفظی سر عقد یا کادو هم ندادن.وضع مالی خانواده جاریم هم معمولیه ولی خب نسبتا یه لول بهتر از ماست.خانواده ی شوهرمم به شدت مادی گران هرکی پول بیشتری داشته باشه احترامش بیشتره.اوایل ازدواجمون خیلی اذیت شدم من.حتی یه مهمونی بزرگ گرفته بودن خانواده جاریمو دعوت کردن خانواده ی من رو نه.الان خیلی بهم احترام میزارن هم به خودم هم خانوادم و میگن ما اگه دختر داشتیم اونو بیشتر از تو دوست نداشتیم و تو برامون باهمه فرق داری چون من خیلی احترام میزارم بهشون.اما هیچوقت کاری که کردن رو فراموش نمیکنم و منتظرم یجایی تلافی کنم دلم اروم شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصلا درست نیست  که کسی که پولدار تره محترم تره 

شماهم عزیزم دلت رو سیاه نکن و دنبال تلافی نباش بهشون اهمیت نده   من همیشه تو زندگیم به این افراد توجه و اهمیت نداشتم    

متولد ۱۳۳۱ هستم 
هرکی پولدارتره،احترامش بیشتره اما بین یه مشت ادم بی‌عقل! سعی کن احترامت رو پیش ادمهای سطح بالا،بالا ...

اره من اصلا اهمیت ندادم هیچ وقت همیشه راه خودم رو رفتم و صرفا بعنوان خانواده ی همسرم احترامشون رو نگه داشتم.اما واقعا ادمایی که اینجوریه طرز تفکرشون بنظرم باید دلمون به حالشون بسوزه.خیلی از دنیا عقبن

اصلا درست نیست  که کسی که پولدار تره محترم تره  شماهم عزیزم دلت رو سیاه نکن و دنبال تلافی ...

خانواده ی همسر من دقیقا اینطوریه تفکرشون

من هیچ وقت اهل تلافی نبودم و همه ی کاراشون رو بیخیال شدم. اما این یکی خیلی درد داشت برام

من داغونم از این قضیه اونم بین من و داداشم... اون پولداره پیش مامان بابام احترامش بیشتره

عزیزم😔این چیزا رو ادم از پدر و مادر خودش ببینه دردش خیلب بیشتره.واقعا خدا بهت صبر و ثروت عظیم بده

خانواده ی همسر من دقیقا اینطوریه تفکرشون من هیچ وقت اهل تلافی نبودم و همه ی کاراشون رو بیخیال شدم. ...

بازم با جود شدت ناراحتی  که داره برات ازش بگذر  

به روح دخترم  این افراد ارزش ندارن خودتو به خاطرشون اذیت کنی  

باورکن کن  اونا از فرهنگ و شعور و انسانیت و... چیزی نمیدونن و تلافی کردن باعث میشه خودتو بدتر عذاب بدی 

متولد ۱۳۳۱ هستم 
منم اهل تلافی نبودم هیچوقت. اما این یکی از دلم بیرون نمیره

ن نمیگم تلافی بد یا اسمش بد در رفته بعضیا حتی با کوچکترین کارم مثلا تلافی میکنن خودشون اروم شن بعضیا اینطورین نمگم ک اهل تلافین یا عوضش کار بدی کنن.منم اینطوریم تلافیم کنم عین رفتار خودشو میکنم که اونم چون خودش انجام داده به چشمش نمیاد اصلا نمیفهمه😂😂😂

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
بازم با جود شدت ناراحتی  که داره برات ازش بگذر   به روح دخترم  این افراد ارزش ندارن ...

خدا رحمت کنه دخترتون رو عزیزم

اینا سر ازدواجمون خیلی اذیت کردن و بی احترامی کردن به من.از خواستگاری و عقد گرفته تا جهیزیه و ...

گاهی میگم عروس جدید که بگیرن منم تلافی میکنم.گاهی هم واگذارشون میکنم به خدا.میگم همونطور که دل من توی اون مهمونی شکست وقتی دیدم خانواده ی جاریم اومدن و فهمیدم اونا دعوتن اما خانواده ی من نه و حقشون بود که همونجا برگردگ خونه ی خودم و ابروشون جلوی مهموناشون بره اما صبوری کردم و گذشتم اما خدا نگذره

2706