2737
2734
عنوان

۱۵سالمه میخوام ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1684 بازدید | 124 پست
عزیزم من چند شبه این موضوع رو دارم تاپیک میکنم تا بیشتر نظراتتون رو بدونم چون قطعا نظر بقیه بیشتر از ...

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
عزیزم من چند شبه این موضوع رو دارم تاپیک میکنم تا بیشتر نظراتتون رو بدونم چون قطعا نظر بقیه بیشتر از ...

خدا لعنت کنه هر کی تاپیک سرکاری میزاره و مردم و سرکار میزاره و دروغ میگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا بخدا حیف وقت  و توجهی که به این جور آدما میکنن میشینن نصیحت میکنن بعد یه آدم مریض میشینه ب ...

شما ام اگه جای من بودی مطمئن باش ۲۴ساعته به این موضوع فکر میکردی من فقط خواستم از تجربیات بقیه استفاده کنم مریض نیستم الکی مردم زو سر کار بزارم😕

مگه فردا کلاس نداری تو شاد،،،  چیز جدید هم یاد میگیری

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟
2731
خدا لعنت کنه هر کی تاپیک سرکاری میزاره و مردم و سرکار میزاره و دروغ میگه 

عزیز دلم اینجا مگه تبادل نظر نمیکنن؟!!!من یکی از مشکلاتمو در میون گذاشتم از تجربیات بقیه استفاده کنم الان انقدر فکرم مشغول هست که حوصله همچین کاریو ندارم!

از چاله میوفتی تو چاه ...

تو ین سنت عادیه 

یکم دیگ حالت بهم میخوره از ازدواج

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2738

من ۱۵ بودم عروسی کردم

راضیم

ولی خب ما شرایطمون خیلی اوکی بود از هر لحاظ

ازدواج سن پتایین ریسک خیلی خیلی بالایی داره

پیشنهاد میدم همچین کاری رو نکنی 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
همه ۱۵ ساله های عشق شوهر معتقدن که خیلی بیشتر از سنشون میفهمن شما هم یکیش😘

حالا انگار بلده دو تا ظرف بشوره و خونه جارو کنه یعنی وقت شوهر کردنه ! 😂

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

شرمنده ولی شما بهتره بخوابید صبح هم سر موقع در شاد حاضری بزنید

😑😑😑😑😑

به احتمال زیاد هم تاپیک واقعی نیست

کاربری دوم من هست....  به عقیده من بهتر است آدم تلخکام باشد ولی بداند، تا اینکه خوشحال باشد و فریب‌خورده.( )💪🏃‍♀️🎶

چون همه كارهاي خونه رو كردي ميتوني ازدواج كني ؟

ازوداج مگه يعني كارهاي خونه ؟

اينا اثرات هورمون ١٥ سالگيه

من ١٥ سالم بود توهم داشتم ميگفتم فوقش ١ سال ديگه ازدواج ميكنم و عاشقمو و...

ولى گذشت و الان به خودم اومدم ميبينم خداروشكر سرمو به باد ندادم

غصه نخور درست میشه.
2706