2703
2553
عنوان

۱۵سالمه میخوام ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1679 بازدید | 124 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یک عدد تاپیک سمی🚶

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

با توجه به تاریخ عضویتت هیچ نظری ندارم احتمالا فقط میخوای حرصمون بدی برو بخواب مردم ازاری لذت نداره

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2456

هرچی پدرومادرت میگن.

بشین عشق کن بابا بخدا سختی تو خونه شوهربدتره 

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2714

وقتی مخالفن کاری نمیتونی بکنی. ولی بنظرم من اشتباه میکنی . نمیدونی متاهلی چیه  تجربه نداشتی ک. فقط کارای خونه نیست . خیلی مسؤلیت داره. صبر کن هنوز خیلی وقت داری . 

زیرا گریختن در شأن ما نبود🌱

زوده

شاید همه چیز رو تجربه کرده باشی

ولی چند سال دیگه میفهمی زندگی مشترک اون چیزی نبوده ک فکر میکردی

توی زندگی مشترک ک فقط نمیخوای کار خونه کنی ک میگی انجامشون دادی و بلدی

حداقل تا 18 سالگیت صبر کن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2706