1874
1959
عنوان

۱۵سالمه میخوام ازدواج کنم

1330 بازدید | 124 پست

سلام‌ دخترم ۱۵ سالمه با پسری که تقریبا ۸ ماهه باهاش تو رابطم تصمیم به ازدواج دارم.من‌تو بچگی‌و نوجوونیم سختی های زیادی داشتم که به نظره خودم زود بزرگ شدم و همه کاری خونه بابام کردمو هیچ چیز اینجا واسه تجربه کردن دیگه ندارم از نظر بقیه و البته خودم با همسنو سالام خیلی فرق میکنم و به نظرم آمادگیشو دارم

ولی پدر مادرم مخالفن 

نظر شما چیه؟؟؟

یکی از آشنا های من همینطوری ازدواج کرد الان بدبخت دوعالمه

هم ورزش میکنین ، هم به پوستتون میرسید،هم کتاب میخونید، هم فیلم و سریال میبیند، هم چندتا ساز میزنید ،هم خوشگل و خوش هیکلید هم رابطتتون با دوست پسرتون عالیه هم وقت کم نمیارین هم خاااااااک تو سر من؟!  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
1967

ببین امادگیشو داری من ۱۶سالگی ازدواج کردم راضیم از ازدواجم

اگه با پستای من حال میکنید شماره حساب میدم پول واریز کنید.اینجا مام کلی خرج داریم دلقکتون که نیستیم! 😐😁
8

یک عدد تاپیک سمی🚶

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

با توجه به تاریخ عضویتت هیچ نظری ندارم احتمالا فقط میخوای حرصمون بدی برو بخواب مردم ازاری لذت نداره

من فقط و فقط بخاطر دوستم تو این سایت بیخود موندم وگرنه یه لحظه هم اینجا رو تحمل نمیکردم 😤                 بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒. من مسئول تربیت بد و فرهنگ و شعور پایین شما نیستم بنابراین با هیچ کدوم از توهین هاتون ذره ای ناراحت نمیشم اما مسلما حلال نمیکنم و اینکه زمین گرده حالا خود دانید 😊
1718