2737
2734
اخه تاپیک رو ببین گفته کدوم کشورا رفتی...اومده میگه استامممبول و آنتالیا..منم گفتم اینا شهرن...شهرای ...

میدونم متوجهم خیلی بهش برخورد رفتارش اصلا درست نبود 

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه تاپیک رو ببین گفته کدوم کشورا رفتی...اومده میگه استامممبول و آنتالیا..منم گفتم اینا شهرن...شهرای ...

لحن توهم با تمسخر بود اونم خیلی بد جواب داد

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
یه کم از شرایط اونجا میگی از راحتیاش از خوشیاش یا مثلا از قانون‌های جالبش؟ارتباط مثلا خانواده ها یا ...

الان ايام تنكز گيوينگه يا جشن شكرگذاري براي امريكاييها اين بزرگترين رويداد ساله ، همه از سراسر دنيا دور هم جمع ميشن اما امسال مدام ميگن كسي نره مهموني خونه بمونيد به خاطر كرونا اغلب افراد توي خونه هستن بهترين قسمت قوانين اينجا اينه كه اينجا تورم وجود نداره جز قيمت بنزين قيمت هيچي كم يا زياد نميشه فقط بعد از كرونا بهره بانكي براي وام خيلي پايين اومد بانكا دارن سعي ميكنن به مردم كمك كنن بحران رو بگذرونن 

2728

ایران هم خارج کشور محسوب میشه ن؟😐

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2738
چون باید اطلاعات غلط تصحیح بشن

امر به معروف هم که واجبه میگن ببین طرف پذیرش داره یا نه، که خودت آزار نبینی گلم

این که فقط یه غلط املایی هست، بی خیال

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
الان ايام تنكز گيوينگه يا جشن شكرگذاري براي امريكاييها اين بزرگترين رويداد ساله ، همه از سراسر ...

چه عااااالی کاش ما هم‌روزی میتونستیم اونجا باشیم .اینکه آرامش داری واست از همه چییییی ارزشش بیشتره 

[QUOTE=165755169]ترکمنستان ۵ چرا رفتی ؟برام جالب شد  چجوریه یکم میگیشهر نشینیشون یا لباساشون

اخرین بار ۷ سالگی بود 

خیلی خیلی تمییزن

وحشتناک به نظافت کشورشون رسیدگی میکنن

الانم که مروارید سفیده پایتختشون کامل همه جا مرمر سفیده

حتی ماشین رنگی هم نیست

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 
من کاری ندارم  که ایشون کشور استامبول و آنتالیا رفته یا نه..بمن چه.. من حرفم این بود اینا شهرن ...

حتما برداشت دیگه ای از حرفت کرده بیخیال تموم شد رفت باهام دوست باشید

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2706