2726

یونان و ترکیه رفتم 

و چن باری هم رفتم آذربایجان (فامیلامون اونجان) 

اذربایجان و ترکیه به شدت شبیه ایرانن از نظر فرهنگی و چون من ترکم خیلی خیلی احساس راحتی میکردم 

و یونانم حدودا ۷.۸ سال پیش رفتم عاشقش شدم

ولی بازم ایران خودمو به همشون ترجیح میدم

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

[QUOTE=165749623]خب بگو ترکیه..این دو تا شهرای ترکیه هستن..و البته استانبول درسته..نه استامبول[/QUOTE

انقدری که دنبال ایرادی به کجاها رسیدی ، زرنگ کی بودی ؟

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 

دبي

آلمان

انگليس

كانادا

قطر

تركيه

چين

دلم ميخواد برم فرانسه

حيف ك ديگه خواب بايد ديدشون

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿

مکه،سوریه،لبنان،ارمنستان،مالزی،تایلند،سنگاپور،چین،هند،سوئد،ترکیه و دوسال دبی زندگی کردم.البته از دوسال پیش که دلار رفت بالا هیچ جا نرفتم.جایی که خیلی خیلی بهم خوش گذشت دوست دارم دوباره برم مالزیه.همه چیش از نظر من عالی بود،ارامش عجیبی دریافت کردم.البته برای اقامت دوستش ندارم.

بیش از حد خوبی نکن

من عربستان فقط خوب به خاطر زیارت   واینکه گفتید چطور بود پاساژها وهتلهای پیشرفته ای داره که مشتریهاشون بیشتر ایرانی بود قیمتها خبری ازگرانی نبود اصلا ودرآمدها بالا بخصوص درآمد معلمها واینکه می گن یارانه دروغه ندارند یعنی یه مبلغی رو فقط به افراد بیکار وفقیر می دن ولی اینکه مثل ایران بی حساب وکتاب بدن اینجور نبود از سرسبزی خبری نبود بیابانی وخشک بود و زنها اصلا اونجا به چشم نمیان 

مکه،سوریه،لبنان،ارمنستان،مالزی،تایلند،سنگاپور،چین،هند،سوئد،ترکیه و دوسال دبی زندگی کردم.البته از دوس ...

میشه یکم درباره ی سنگاپور توضیح بدی خیلی کشورش و دوست دارم😍😍😍

2706