2726
عنوان

کیا بچه ی کم وزن دارن بیایید

1374 بازدید | 53 پست

چیکار کنم😞😞😞بچم ۲سال و۴ماهشه ۱۱کیلوعه😔

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پسر من رفت چهار سال ۱۴ کیلو‌‌ هیچی نمیخوره دیگه خسته شدم بخدا

هر چی خوردنی وغذا میدم بهش میگه خودت بخور.مامان بخوره.آجی بخوره

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘

منم دخترم ۲سال و سه ماهه ولی ۱۰ کیلویه

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

تو غذاهاش کره بریز

مغزیجات اسیاب کن با سویق بهش بده

سیب زمینی بدار کنی آب پز بشه بعد تو کره یه سرتفت کم بده بده بخوره

خامه ...بستنی....

کباب تابه ای با گوجه 

گوشت ابپز با نخود مثه ابگوشت....

غداهاشو براش طعم دار کن با مرزه...نعنا..‌‌شوید...

موز بده بهش

کم بهش بده ولی مقوی بده

عزیزم من ی سخنرانی گوش دادم میگفت غذا خوردن مثل خوابیدن می مونه تا حالا دیدن بچه ای نخوابه ن اصلا چون ادم نیاز داره بخوابه غذا خوردنم مثل خوابیدن نیاز هر انسانی هست مطمئن باشید ک اکه نیاز داشته باشه خودش میخوره یا نیازشو میگه من خودم پسرم خیلی لاغر ولی برام مهم نیست چون ب اندازه نیازش غذا میخوره وقتی شب تا صبح راحت میخوابه یعنی سیره هر چی اصرار بیشتر باشه بچه بدتر میشه 

هر چی میدم بهش میگه خودت بخور.مامان بخوره.آجی بخوره

وای عزیزم چه شیرین زبونه ماشالاه ، برو خداتو شکر کن که گرفتار ی دونه ای من چی بگم ی دوقلوی دو سال و هشت ماهه دارم با وزن دوازده کیلو ینی هر چی شربته هر چی سه شیرس هر چس سویقه من دادم اما انگار نه انگار 

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
2706