2737
2734

پدرم ای سی یوبیمارستان چمرانه به و نتیلاتوروصله هیچ کاری براش نمیکنن چهل روزه بیمارستانه روزبه روزحالش بدترمیشه نمیدونیم چیکارکنیم میگم خصوصی بهتره؟ 

وای خدای من چرا بیمارستان بردید؟ خیلی حاد بود؟ 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بابیست درصدبردیم الان هفتادشده وزیردستگاهه

گلم خیلی اشتباه کردید خیلی

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2738
آزه عزیزم ببرید خصوصی..من چیزای خوبی راجب بیمارستانا نمیشنوم خدا داند

اره مادرمم کشتن😔

نگوتروخداخودمون داریم دیوونه میشیم اخه دیابت داره گفتن بستری

من بمیرم ولی پدرتون شفا پیدا کنه😭😭😭😭😭

2706