2726
عنوان

بهترین نصیحتی که شنیدین بگین

626 بازدید | 18 پست

سلام هرکس که نصیحت مهمی از اطرافیان خانواده ویا دوست واشنا شنیده بگه بقیه هم بخونن💚💖

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

پادشاهی کن حتی اگر قلمروات به وسعت شانه هایت باشد 

اینو ۷سال پیش رو سر در یه مغازه دیدم

لطفا اگه میشه برا سلامتی پسرم صلوات بفرست              در میان این همه هیاهو من خدا را دارم                       ( .و همین کافیست.)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آدم باش  همیشه بابام قبل از ازدواجمون به من و خواهرام میگفت

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
مادر شوهرم بهم گفت همه چیزتو ب شوهرت نگو...زن داداشم بهم گفت با همه صمیمی نشو

چه مادرشوهر گلی😍

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
واقعا حرفش درست بود مردا می بینی ی روزی ی حرفی رو بهت می زنن ک سال ها پیش ب عنوان درد دل پیششون گفتی

اره واقعا همینطوره

قوی باش حتی اگه نیستی اداشو دربیار😄

وقتی دور شی متوجه نزدیک بودنت میشن 

هروقت خواستی گریه کنی یاد کسی ک با یه قطره اشکت میمیره بیفت

هرکی هرچی میخواد بگه مهم خودتی

ما شدنمون زیبا ترین جمع بستن دنیاست ❤🫀 
وقتی دور شی متوجه نزدیک بودنت میشن  هروقت خواستی گریه کنی یاد کسی ک با یه قطره اشکت میمیره بیف ...

میشه بیشتر توضیح بدی راجب خط اولت؟دور شم چطور متوجه نزدیک بودنم میشن؟

میشه بیشتر توضیح بدی راجب خط اولت؟دور شم چطور متوجه نزدیک بودنم میشن؟

خب من یه مدتی خیلی به یه نفر توجه میکردم همش کنارش بودم ولی اصلا نمی دیدم یا شایدم فکر میکرد وظیفمه بعد یکی بهم گفت دور شو تا قدر نزدیک بودنت بدونه واقعا حرفش راست بود

ما شدنمون زیبا ترین جمع بستن دنیاست ❤🫀 

درد دل زیر گل

هیچوقت عیر از خواهر مادر برادر پدر و بچه کسی رو دوست خودت ندون تازه همینام فردا بت طعنه ممکنه بزنن بابت درد ودلات

با همه خوب باشا ولی اعتماد نکن

دور مرد زن دار و زن شوهر دار نباش بسته به جنسیت

بفکر پس انداز باش حتی اگه خیلی درامدت کمه

یموقع با کسی خیلی گرم گرفتی انگار تا ابد باهات هست دوست همکار خونواده همسر.. فامیل بعد میشینی و حرفایی میزنی ک فردا ممکنه واست دردسر شه بعد میگی نری بگیا جون فلان جون بهمان ...ولی اون فردا ممکنه دوستت نباشه حتی دشمنت بشه... و اون قسمها اصلا یادش نباشه حتی دوستت باشه ولی یادش نباشه چقدر تاکید کردی و قسمش دادی بعد یک عمر نگرانی و پشیمونی میمونه برات

هیچوقت بکسی  ک حرف دیگران و برات میاره اعتماد نکن دلیلشو ک میدونی؟  نگو ای بابا منم درد و دل میکنم اون از مادرش و خواهرشم برام گفت ببین چقدر صمیمیه نه عزیزم اون دهنش لقه اون ارزشی برای افراد و حریمشون قائل نیست

هیچوقت بد خونواده همسرت رو برای کسی نگو عیبشون و بپوشون اونا خونوادتن هرچقدرم بد باشن اونا خونواده بچت هستن ک فردا میخواد ازدواج کنه و عیب اونها عیب بچت میشه با شوهرت قهرم ک میکنی نگو به خونوادت به دوستات چون تو از دلت میره اونا یعمر یادشونه بخاطر تو ازش کینه میگیرن تلافی میکنن تو روت میزنن بعدا

هیچوقت خیانت نکن مخصوصا به همسرت بتو اعتماد کرده سفرشو باتو رختخوابشو با تو شریک شده اگه نمیخوایش بیا بیرون از زندگیش ولی خیانت نکن

سعی کنید اگه بجه دارید تاحد امکان طلاق نگیرید دیدن بچه ای ک ارزوش بودن همزمان با پدر و مادرشه خیلی غم انگیزه که من دارم تجربش میکنم اخری رو

ببخشید منبر رفتم شاید همسن مادرخیلیاتون باشم و واقعااینارو از خیلیا شنیدم و خیلیارو دیدم ک رعایت کردن و خوشبختن یا نکردن و تو دردسرن

موفق باشید

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
چه مادرشوهر گلی😍

مادر شوهر سایقم خدا رحمتش کنه بمن گفت هیچوووقت فکر نکن خوابه و حرفی بزنی ک نباید این تو خوابم میشنوه 

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2706