2726
عنوان

مامانایی که پسربچه ۴ ساله دارن

139 بازدید | 16 پست

مامانا چطوری سربچه هاتون گرم میکنید که حوصلشون سرنره دیگه کلافه شدم به هیچ چیزراضی نیست فقط دو دقیقه بازی میکنه میزاره کنار

لطفا راهنمایی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر من کل ماشین هاش میاره میریزه وسط پذیرایی  با همشون بازی میکنه  تازگی ها هم تلویزیون نگاه میکنه با دقت   گاهی هم با خواهرش بازی ودعوا  و بدو بدو میکنن 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
گوشی بازی تی وی با خواهرش بازی میکنه با پدرش از سرکوله منم بالا میره  گاهی خودش هم به تنهایی ب ...

تی وی که تحت اختیارشه فقط روشنه نگاهم نمیکنه زیاد تازگیا هم یادگزفته وقت غذا خوردن باید کارتون ببینه گاهی وقتا فکرمیکنم وسواس گرفته 

پسرمنم فقط میریزه زمین زیادبازی نمیکنه 

پسر من میریزه ولی بیشتر وقت ها بازی میکنه قبلا اصلا بازی نمیکرد 

خوبه دیگه من که آخرشب میشه مغزم نزدیکه بترکه دیگه کشش نداره

باور کن انقدر با خواهرش دعوا میکنن یا باهم شلوغ میکنن جیغ جیغ بدو بدو  مغز منم میشه مثل زود پز گاهی میترکه 😂😂😂😂

باور کن انقدر با خواهرش دعوا میکنن یا باهم شلوغ میکنن جیغ جیغ بدو بدو  مغز منم میشه مثل زود پز ...

اره میفهمم چی میگی فقط یه سوال پسرشماوقتی نقاشی میکشه یه جایی ازنقاشیش خراب بشه گریه میکنه یانه؟ این که اگر یه دره خراب بشه کولی بازی درمیاره چجور

اره میفهمم چی میگی فقط یه سوال پسرشماوقتی نقاشی میکشه یه جایی ازنقاشیش خراب بشه گریه میکنه یانه؟ این ...

اره دقیقا 

2706