2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت بذار کارام سبک شه بیام دنبالت

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 52 پست
اينايي ك شاخ بازي در ميارن ميگن اونو بنداز بيرون كدومتون تونستيد شوهرتونو بيرون كنيد؟؟؟ پس الكي حر ...

من من😂😂

البته نمیندازم بیرون 

قفل اتاق خرابه از بیرون فقط باز میشه .تو اتاق درو براش میبندم 

التماس میکنه درو باز کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون گفت پاشو بیا و منم بعدش گفتم خودت باید بیای دنبالم

نباید میگفتی خودت بیا دنبالم اینجوری دلش خوش میشه قهرت الکیه ودوس داری برگردی باید میگفتی هیچوقت برنمیگردم باید جدی برخورد میکردی اونوقت میدیدی چطور میامد و التماست میکرد

تا خدا هست به عالم چه نیازست 
سر خریدن رب و بعدم بحث طولانی جوری زد که پرده جفت گوشام پاره شد و این بار چندمشه

وا سر خریدن رب؟؟ ؟

یعنی الان گوشات نمیشنوه؟؟؟ 

دکتر رفتی؟؟؟ 

خوب داری اغراق میکنی پرده گوشت پاره شده... 

آدم که با دو تا چک نمیذاره بره خونه باباش به قول همسرم قهر حرمت داره 

2738
سر خریدن رب و بعدم بحث طولانی جوری زد که پرده جفت گوشام پاره شد و این بار چندمشه

و چه زود بخشیدی😐

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
وا سر خریدن رب؟؟ ؟ یعنی الان گوشات نمیشنوه؟؟؟  دکتر رفتی؟؟؟  خوب داری اغراق میکنی پرده ...

گفتم که اون بحث طولانی شد و هی فحش داد اولش و بعد زد و بعدم چک همسر من چک عادی نبود و ضربه ی شدید بود و پرده ی گوشام جفتش پاره شد کل بدنمم کبود و زخمه بعدم این بار چندمشه

استارتر تو همونی نبودی که شوهرت نرفت گوچه ها رو از سر زمین بیاره دعوا شد؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706