2726
عنوان

امشب شوهرم بهم گفت خیلی عوض شدی

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 60 پست
راست میگه خودمم فهمیدم که خیلی بد شدم.همش اعصابم خورده همش دلم میخواد گریه کنم.باهاش خیلی بد حرف میز ...

خوب برو پیش یه مشاور

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شدی واقعا؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ضعیف شدی...یعد زایمان معمولا این مشکلات پیش میاد..کم خونی کمبود ویتامین دی میتونه علتش باشه...به خودت برس

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

چکاپ تیروئید برو وهورمونات بررسی کن

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
هیچی کلا کاراش رو مخم رفته.منم حوصله ندارم.با حرص بهش گفتم ساکت باش دیگه

عزیزم لطفا لطفا لطفا نزار جاشو جدا کنه ک واقعا بدتر از این ها در انتظارته هر جور شده امشب از دلش در بیار بگو قووووول میدم تغییر کنم از فردا صبح رفتارامو ببین مثل قبل آروم و مهربون میشم واقعا هم تغییر کن نزار جاشو جدا کنه ب شدت سردی میاره

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
راست میگه خودمم فهمیدم که خیلی بد شدم.همش اعصابم خورده همش دلم میخواد گریه کنم.باهاش خیلی بد حرف میز ...

عزیزم پسر منم ٧ ماهشه اما من نذاشتم هیچ تغییری تو روال زندگیمون بیفته ...حیفه زندگیتون بخاطر این چیزای الکی پر از ناراحتی و...بشه...روخودت کار کن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706