2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بیاه برات فال گرفتم:

در راهی قدم می‌زنی که رقیبان حسود در آن هستند، نگران حضور حریفان و حسودان اطرافت مباش که به‌سادگی همه آن‌ها را شکست خواهی داد اما به شرط اینکه در کسب روزی، راه حلال را پیش بگیری و از عقل و درایت خود نهایت استفاده را بکنی. انسانی هستی که در حق همه نیکوکاری می‌کنی، نتیجه کارهای خوب را که انجام داده‌ای خیلی زود می‌بینی و مشکل تو هم حل می‌شود. از فکر و خیالات نگران‌کننده دست بردار و نگران معیشت و درآمد خودت مباش که خداوند روزی‌رسان بندگان است و عهده‌دار رزق آنها شده است.

2714
فروردین

از طرف شخصی یا شریک احساسی یا همسرتون قولی بهتون داده میشه که بهش عمل نمیشه ،دوستتون داره و تو قلبش جا دارید،ولی بی‌توجهی تو رابطه دیده میشه ،بارداری تو خانوادتون یا خانوم های متاهلی که منتظر فرزند هستید دیده میشه ،خانوم بارداری که تو خانوادتون هست خیلی بهت کمک می‌کنه ،بخاطر یکسری مشکلات شریک احساسی یا عشقتون بهتون پشت کرده،چون درحال پشت سر گذاشتن مشکلاتش هست ،درخال حاظر مشکلی به مشکلاتش اضافه نکنید چون فکرش خیلی درگیره و نگرانه

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩
خیلی دعا میکنم خیلی

البته میدونم الان من هرچی بگم شماآروم نمیشی چون حاجت داری .

ولی صبرکن با تمام وجودت بسپار به خدا بهترین نتیجه را میگیری. 

من سالها ازخدا۱نفررومیحواستم آخرش سپردم به خداو صبر کردم خدابهتر سالمتر زیباترازاون رو بهم داد.

الهی نینی سالم و صالح ازت خواستم 
2706