2726

وا اسم سوپو نیار عوقم میاد..۲ هفته تمام سوپ خوردم اه

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اب و وایتکس رو مخلوط کنید به دستگیره ها و جاهایی ک فکر میکنید واجبه بزنید سرویس رو تمیز بشورید با وایتکس 

ی کتری ابم بزارید رو بخاری ک بخار کنه هوا یکم مرطوب باشه

هر شب اب جوش..لیموی تازه یا ابلیموی تازه...زنجبیل...دارچین..هل یکی دوتا...عسل رو مخلوط کنید و بخورید

منم امشب شوهرم اومد گفت دو نفر از دوستام گرفتن خودمم میتونیم درد میکنه میترسم منم ی بچه ۵ ساله دارم ...جدا از ترس کرونا بی پولی و قسطمون ... الانم اون تو اتاق خوابه من و بگم تو پذیرایی با بچم

کدام ویتامین خوبه 

ویتامین ای من شنیدم خوبه قرصشو بگیر

ما کرونا نگرفتیم ولی خیلی پیشگیری میکنیم

هر روز ی لیوان اب هویج بخور حتماااا ک برا ریه عالیه اینم بگم روزانه مصرف کن و ابگیری کن چون بیشتر از ۲ساعت موندنش سمه

غذاهای مقوی بده

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
 کدام ویتامین خوبه 

ویتامین دی وسی البته باتجویزونظردکتر 

شنیدم ازلوازم پزشکی فروشاآب ژاورتهیه کنین بهترین ضدعفونی کننده فوری وبدون بوهس ابدا ازوایتکس استفاده نکنید براضدعفونی دستگیره دروشیرآلات همون اسپری الکل خوبه

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
2706