2733
2734
عنوان

کرونااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 53 پست
از لبنيات بپرهيز به شدت ... تا جايي كه مي توني نوشيدني گرم و پونه و اويشن بخور ... استراحت كن ...غذا ...

امروز تو تا فلاکس اویشن و بابونه خوردم غذا هم سوپ و ابگوشت خوردم مایعات زیاد میخورم بدن دردمم با قرص تقریبا اروم تر میشه ولی حرارت بدنم امشب دیوونم کرده نمیذاره بخوابم ای خداااااا

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تا اونجا که میتونی مایعات گرم بخور ابمیوه طبیعی که تو هوای اتاق گرم شده باشه  ابعسل ابلیموی تاز ...

اگه تب یا درد داری استامینوفن  سردیجات ممنوع غذاهای یخزده ممنوع اگه   تب وبدن درد شدید به مدت طولانی  همراه سرفه وتنگی نفس داشتی برو دکتر 

2738
کم و بیش اره

برای سرفه به حالت سجده قرار بگیر وسرفه کن وینفر کمرتو ماساژ بده برای تب هم همون اعسل ابلیمو سیر وبخوری ومایعات  اگه داری استامینوفن یا قرص سرماخوردگی  انشالله که بهتر میشه 

دوستان بالا توضیح دادم من اضاف می‌کنم دکتر به من ازیترومایسین داد و شربت مولتی ویتامین و ویتامین سی ...

آزیسترومایسین رد شده به هیچ عنوان تاثیری نداره نخوردید فوق تخصص به گفت 

2706