2737
2739
عنوان

کرونااااااا

483 بازدید | 53 پست

از دیروز گلوم سنگینه یه کمم سرفه خشک میزنم بینیم گرفته حس بویایی دارم ولی چشایی ندارم بدن دردم سردردم به نظرتون منم درگیر شدم؟☹☹☹

تبم نمیدونم دارم یا نه سر انگشتام یخه ولی بدنم حس میکنم گرمه 

چیکار کنم که زودتر خوب شم؟ و اگه میدونین بگین که هر زمان که هوب بشم و علائم نداشته باشم دیکه ناقل نیستم و میتونم برم از خونه بیرون؟

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟

عزیز بخور جوششیرین و اب بذار توی خونه 

توی یه لیوان اب جوش یه قاشق کندر بریز حل شد  بخور ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیز بخور جوششیرین و اب بذار توی خونه  توی یه لیوان اب جوش یه قاشق کندر بریز حل شد  بخور ...

پتو میندازنم روم حرار بدنم باعث میشه عرق کنم‌گرمم میشه برمیدارم لرز میکنم خدایا این چه دردیه دیگه😥😥😥

میشه واسم یه صلوات بفرستی؟
سرد درد ناگهانی میتونه کرونا باشه؟

اگه چن روز طول بکشه     بله      بدن درد وتک سرفه  بی حالی  پشت درد گوش درد 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

از لبنيات بپرهيز به شدت ... تا جايي كه مي توني نوشيدني گرم و پونه و اويشن بخور ... استراحت كن ...غذاي چرب نخور ... خوراك سينه مرغ و باميه و هويج عاليه ... از ترشي و هر ميوه ترشي هم به شدت پرهيز كن ...انشاالله دو سه هفته اي خوبي 

من دو بار تست کرونام مثبت شده دفعه اول با علایم خیلی شدید دفعه دوم خفیف

تا اونجا که میتونی مایعات گرم بخور ابمیوه طبیعی که تو هوای اتاق گرم شده باشه  ابعسل ابلیموی تازه  باسیر خورد شده سوپ با گوشت دارچین ویکم زنجبیل دمنوش اویشن پونه استراحت کافی واسترس نداشته باش وداروهای گیاهی که توبرنامه انارستان گفتن  وداروی امام  کاظم از عطاری معتبر 

2706