2726
عنوان

واردهای واتساپ بیایین

478 بازدید | 49 پست

بچه ها من الان رفتم تو واتساپ شوهرم با گوشیه خودش.بعد الان با گوشی خودم اومدم میبینم ساعته اخرین بازدیدیشو زده ساعت ۲.۴۰دیقه امروز.من که الان تو واتساپش بودم با گوشیش.یعنی دست کاری کرده واتساپشو؟

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

واتساپ رو مگه میشه تغییر داد ساعتش رو؟ یا ساعت درست میزنه یا کلا لست سین رو بردارن هیچی نمیزنه . شاید نت قاطی داره 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واتساپ رو مگه میشه تغییر داد ساعتش رو.یا ساعت درست میزنه یا کلا لست سین رو بردارن هیچی نمیزنه 

پس چرا من الان تو واتساپشم باز میزنه ساعت دو

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

اره میشه ولی یادم نی اک بزنی نت سرچ کنی میاد

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
واتس اپ درپیت تر ازین حرفاس اگه باشه بجای واتس اپ اصلی یچی دیگه نصبه که قابلیت روح شدن داره

از کجا بفهمم اونو داره یا نه

من تاحالا نشنیدم همچین چیزی. واتساپش اصلیه؟ پیش اومده گاهی از برنامه خارج شیم ولی چنددقیقه آنلاین بزنه  البته بیشتر تلگرام اینجوری قاطی داره. نت گوشیش رو روشن کردی کامل وصل شد؟

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
ساعت و تاریخ گوشی اقات درست کن  از واتس اصلی استقاده میکنه؟

اره اجی اصلیه

من تاحالا نشنیدم همچین چیزی. واتساپش اصلیه؟ پیش اومده گاهی از برنامه خارج شیم ولی چنددقیقه آنلاین بز ...

اره وصل شد کامل.قلبم داره تند تند میزنع

احتمالا هنگ کرده من بیچاره یه روز کامل  روهرچی با گوشی شوهرم نگاه میکردیم میزد آنلاین

ای وای چه بد

2706