2726
عنوان

تولد همسر

79 بازدید | 8 پست

سلام به مهربونم ترینا و با تجربه ها 

عرضم به حضور محترمتون...

من عقد هستم

تولد همسر بنده نزدیکه 

من میخواستم براشون تولد بگیرم ولی پدربزرگشون فوت کردن به خاطر شرایط و کرونا تصمیم گرفتم تو خونه کیک درست کنم و...می‌خوام خونه ی مادرم تولد بگیرم یعنی کار خاصی هم نیست چند تا بادکنک و کیک خونگی و کادو

از یه طرف اگر بخوام خانواده همسرم دعوت کنم نیاز به جشن مفصل داره خوب من واقعا شرایطش ندارم از یه طرفم میترسم ناراحت بشن که چرا تولد گرفتی فرضا ما رو دعوت نکردی درصورتی که برای تولد من مادرشوهر و بعد ۴روز گفت تولدت بوده؟ نمی‌دونستم من مبارکه همین برای تولد من هم همسرم یه کیک خریدن و شاخه گل و کادو و تو خونه مادرم و اصلا...جشن و.... محسوب نمیشد

حق دارن ناراحت بشن؟من چه جواب بدم محترمانه تره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۱۰اذر تولد شوهرمه 

و‌کاملا درکت میکنم این شرایط واسم پیش اومده 

امسال هم بخاطر همین شرایط نه میخوام مامان بابامو بگم نه مامان باباش که گله ای هم پیش نیاد 

خدایا عاشقتم
2728
منم ۱۰اذر تولد شوهرمه  و‌کاملا درکت میکنم این شرایط واسم پیش اومده  امسال هم بخاطر همین ...

آخه من عقدی هستم هنوز سر خونه خودم نرفتم اگه اینجوری بود شرایطم که عالی بود از یه طرفم آخه برا منم کار خاصی نکردم به نظرم اونا باید شرایط درک کنن من که فعلا سر خونه خودم نیستم 

آخه دو نفره مثلا من به مامان بابام بگم نیان خونه ؟بیرون هم که همه جا بسته هست ... اینم فکر خوبی بود ...

زنگ بزن بگو‌بیا یه چندیقه بیرون بریم کارت دارم بعد کادو شاخه‌گل و کیک بهش بده 

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️