2726

بچه ها فردا تولدمه توی یه کافه کوچیک که مال دوستمونه و کسی نیست تولد میگیریم برا من با نامزدم ، بعدش من من دقیقا دو هفته پیش کرونا گرفتم ۳ روز مریض بودم بعدش کاملا اوکی بابامم ۱۵ درصد ریه درگیر بود که الان هممون خوب خوبیم فقط بدنمون یکم ضعیف شده بابام سه روز پیش رفت آزمایش خون و اینا داد دکتر گفت هیچی نی میتونی بری سر کار ، من میخوام به یکی از دوستام ( مثل خواهر ) بگم بیاد کمکم تا وسایل و باهم بیاریم خونه ما ، ممکنه من بهش کرونا بدم با این حال؟ حتما ماسک میزنم اونم میزنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهتره تا یک ماه با کسی در ارتباط نباشی

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

اگه 1 درصد هم احتمال میدی ک کرونا منتقل میکنی. نکن این کارو عزیزم

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

حالا هیچیم نباشه احتیاط شرط عقله!

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

معلومه که انتقال میدی... تولدت مهمه یا جوون دوستات و نامزدت

شما خودت فک میکنی خوبی اما تو بدنت هنوز هست... کم کم باید یک ماه تو خونه باشی 

خدایا شکرت بابت همه داده ها و نداده هات ❤️
معلومه که انتقال میدی... تولدت مهمه یا جوون دوستات و نامزدت شما خودت فک میکنی خوبی اما تو بدنت هنوز ...

خب چرا جبهه میگیری معلومه که جون دوستم من خودم از نامزدم کرونا گرفتم 

2706