2737
2739
عنوان

کیا مجردی زیاد قیافه نداشتن شوهر کردن خوشگل شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2330 بازدید | 96 پست
خخخخ یهو رنگ و مش جی بود

الکی بهونه اوردم موهام کم پشت شده میگن رنگ خوبه  

بعدشم گفتم رنگش خیلی تو ذوق میزنه یه چند تا لایت توش دربیارم    

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
تو کی ازدواج کردی؟؟؟؟ مهراد جم میدونه؟😱😲

😂😂

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای اینکه بهش نگم ده میلیون دلار بده 😂 رشوه بده

برو بگو

من قبلا بش گفتم😂😂

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2728
انشالله بچت دنیا بیاد زود بشی هممون خود قبلیت

ممنون عزیزم

البته منم مثه شما ابروهای خفن و پرپشتی داشتم

پیوند ابرو هم بهش اضافه کن

ریشه ابروهامم به شدت ضخیم و مشکیه

ولی خب اون موقع که شوهرمو دیدم ابروهامو برمیداشتم😁

یعنی قبل دانشگاه دیگه رفتم تو کارشون

بخند، همین  
مجردی؟ من مادرم مخالفه نمیذاره میگ هروقت ازدواج کردی بعد، چ ربطی داره رو نمدونم🤦‍♀️

اره مجردم

مامانم خودش به زور بردتم

خودم نمیخواستم

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
2738
چیکارمیکنه ابرورو...چقدخرج کردی دکتر

۶۰۰ تومن

مثه تتو هست ولی خیییییلی سطحی تر و طبیعی تر از تتو هست اصن مشخص نیست انگاه ابرو خودته خیلی فرق داره با تتو

دوامش هم کمتره چون سطحی تره

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
الکی بهونه اوردم موهام کم پشت شده میگن رنگ خوبه     بعدشم گفتم رنگش خیلی تو ذوق میزنه یه ...

خخخخخخ چه بهانه ای😂😂😂😂

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
ممنون عزیزم البته منم مثه شما ابروهای خفن و پرپشتی داشتم پیوند ابرو هم بهش اضافه کن ریشه ابروهامم ...

خوبه باز منو که تا عقدم با همون ابرو بودم 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

من مجردیم خوشگل تر بود چشام 😐😐😐 ابروهامم زیاد تغییر نکرد چون مدلش کلا انگار برداشته بود. 

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
2706