2733
2734

من مجردیم خیلییییی ابرو های پر و سیاه و زشتی داشتم

معروف بودم به ابرو قاجاری

خودم که به عکسام نگاه میکنم میگم من اکه مرد بودم با این شکل دختر ازدواج نمیکردم😂😂😂بخدا گاهی تو دلم به شوهرم میگم دمت گرم چجوری گرفتی منو با این ابرو😂😂😂

یه بار گفتم من و چرا انتخاب کردی 

میگه چون دیدم ابروتو دست نزدی گرفتمت😑😑😑

ولی خب بعد عقد مجالسایی که میرفتم یا یسری همکلاسی هام سری اول دیدنم نشناختنم

بچه هم که بدنیا اومد کلا صورتم تو پر شد 

دیگه خبری از اون مجردی زشت نیست😂😂😂😂

من نمیگم خوشگلماااا اما خب به زشتی مجردیم هم نیستم 🤣🤣🤣🤣🤣

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من

از بس پشم داشتم 

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2728

ن من بدك نبودم😂

معمولا بعد ازدواج وقتی به دوره جوانی میرسی جاافتاده تر میشی و خوشگل تر 😋

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

وااااي منو بگو راهنمايي كه بودم ايقد زشت بودم 😂😂 بعد ميرفتم مدرسه مانتو گشاد خشتك شلوار تا زمين ميرسيد سبيل زياد نداشتم معلوم نبود واي نگم برات

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱
2738
شوهرت خوشگل بود؟

نه بابا اصلا نبود و نیست چون خوشگلی برام مهم نبود

اخلاق مهم بود که اونم نداره متاسفانه😂

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
یه ابرو باعث شد ازدواج کنی،کی فکرشو میکردی😂😂😂

خخخ اره

من خاستگار چندتایی داشتم تعجب میکنم چجوری منو قبول میکردن😂😂😂😂

وااااي منو بگو راهنمايي كه بودم ايقد زشت بودم 😂😂 بعد ميرفتم مدرسه مانتو گشاد خشتك شلوار تا زمين مي ...

من هم سبیل داشتم انقد پر رنگ بود عین مردا بودم وقتی زندم سیبلیمو اولین بار عین مردا خخخخ😂😂😂😂خدارو شکر گذشت 

2706