2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بی خیال اینا از خدا بخواه فقط

شما از رییس اداره یه چیزی بخوای یه کله پا نمیشی بری تو اتاق رییس بهش بگی،به معاونش میگی که خیلی باهاش جوره،عزیزم اینا وسیله ارتباط گرفتن با خدا هستن برا ما

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
شما از رییس اداره یه چیزی بخوای یه کله پا نمیشی بری تو اتاق رییس بهش بگی،به معاونش میگی که خیلی باها ...

خدابارایس فرق داره خدا حرف دلتومیشنوه رایس که نه.درضمن ایناانقدمغرورن که نگاهت نمیکنن

2738

چرا فکر می کنی اگه گناهکار شدیم دیگه حق حرف زدن با خدا و ائمه رو نداریم؟ اتفاقا خدا حرف این آدما رو خیلی می خره این حرف من نیستا حرف خودشه تو قرآن . میگه من توبه کننده رو دوست دارم خب یعنی چی؟ یعنی به من وتوئه گناهکار میگه دیگه میگه همینایی که توبه می کنن و شرمنده میشن اینا برام خیلی عزیزن. پس برو خودت باهاشون حرف بزن بذا سبک شی منو دوستای نی نی سایت هم دعات می کنیم😊

هفت شهر عشق را عطار گشت \ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم
شما از رییس اداره یه چیزی بخوای یه کله پا نمیشی بری تو اتاق رییس بهش بگی،به معاونش میگی که خیلی باها ...

مثال جالبی بود یه جورایی واسطه قرار میدیم این آدمای خوبو که خدا بیشتر نگامون کنه😍

هفت شهر عشق را عطار گشت \ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم

چه راحت الله رو بایه رئیس اداره مقایسه میکنید واقعا جای تأسف داره!

ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﻮﺭ الله ﺭﺍ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﺎﺭ ﺑﺎﻃﻞ (ﻭ ﻃﻌﻦ ﻭ ﻣﺴﺨﺮﻩ) ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ الله ﻧﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺧﻮﺵ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ، ﻛﺎﻣﻞ ﻭ ﻣﺤﻔﻮﻅ ﺧﻮﺍﻫﺪ داشت.
خدابارایس فرق داره خدا حرف دلتومیشنوه رایس که نه.درضمن ایناانقدمغرورن که نگاهت نمیکنن

مثال بلا تشبیه زدم

این حرفو نزن،ببین شده تا حالا از امام حسین بعد از یه زیارت عاشورا چیزی بخوای که از خدا واست طلب کنه،اما نشده باشه؟ شده امام حسین رو به شش ماهش قسم بدی اما نشه؟اگه واقعا نشه بدون که بهتر بوده برات که شاید سالها بعد حکمتشو متوجه بشی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببخشید شما سنی هستی؟

ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﻮﺭ الله ﺭﺍ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﺎﺭ ﺑﺎﻃﻞ (ﻭ ﻃﻌﻦ ﻭ ﻣﺴﺨﺮﻩ) ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ الله ﻧﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺧﻮﺵ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ، ﻛﺎﻣﻞ ﻭ ﻣﺤﻔﻮﻅ ﺧﻮﺍﻫﺪ داشت.
چه راحت الله رو بایه رئیس اداره مقایسه میکنید واقعا جای تأسف داره!

بابا مثال بلا تشبیه زدم ،نگفتم که خدا دقیقا مثه رییس اداره ست،ای خدا 

مثال بلا تشبیه زدم این حرفو نزن،ببین شده تا حالا از امام حسین بعد از یه زیارت عاشورا چیزی بخوای که ...

همش الکی قبولشون دارم ولی سنگدلن میدونم باهاشون قهرم هرنذری بگی هر دعای چله ای ذکری بگی انجام دادم قبول نکردن بی معرفتن اونم خیلی گلم دیگه ام ریپلای نکن کفری میشم حدای نکرده

2706