2737
2734
عنوان

برا اسباب کشی از کجا شروع کنم؟

3935 بازدید | 24 پست

سلام. میخوام کارگر بگیرم کمکم. از کجا وسایل رو‌ شروع کنم؟ تو خونه ای که میرم حالت موقته. نمیخام زیاد وسیله باز کنم

استقلالی ام💙💙💙

آشپزخونه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ازاتاق خوابها،بعدپذیرایی آخرشم آشپزخونه،روی کارتن هاهم بنویس وسایل کجاست مثلاوسایل کمددیواری یا پاتختی اینجوری راحت بهشون دسترسی داری

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2738
تازه میخوام شروع کنم به جمع کردن

ازاتاق ها عزیزکم آشپزخونه هی ظرف لازم داری

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
تازه میخوام شروع کنم به جمع کردن

بسلامتی و دل خوش عزیزم، من از ظرفهای کابینت شروع میکنم،دکوری ها و شکستنی ها، یه کیف هم دم دستت باشه هرچی مدارک و پول و وسیله ارزشمند دیدی همون لحظه بذار تو اون کیف، من واسه دکوریام بیشتر لباسامو دورش میپیچم از روزنامه بهتره و اینکه کلی لباس هم اینجوری میره تو کارتن ها

اول چیزایی که بکار نمیاد رو جمع کن، لباس های تابستانی، دکوری کتاب، سرویس های کم کار جهیزیه

بعدم برو لباس ها کیف ها کفش ها، درشون رو تا روزای اخر چسب نزن،

ظرفهای دم دستی و اینا هم میمونه برای دو سه روز اخر

رو همه کارتن ها بنویس حتما

2706