2410
2553

سلام خوبین؟ میشه بهم بگین وقتی با پارتنرم دعوام شده و همه جا بلاکم کرده و حتی شمارمم شاید پاک کرده چجور باید آشتی کنم اصن امکانش هست؟تورو خدا بگین فقد نگین ولش کن خواهش میکنم بهتون احتیاج دارم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
زنگ نزدین بهش؟

بلاکم 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
خب با يه شماره ديگه بهش بيام بده

آخه دوس دارم خودش بیاد سر چیز مسخره ای گذاشت رفت 

بری طرفش باعث میشه بیشتر ازت دور بشه بزار ی مدت بگذره وقتی اروم شد اگر خواست میاد اگرم نشد تو برو پی ...

مثلا عزیزم بعد چند روز برم بهتره البته قبل قهر گفت فلان کارو انجام ندی تا یه هفته همه جا بلاکی نمی دونم ازاونه یا کامل کات کرده چون قبل بلاکم کنه گفتم یعنی کات جواب نداد چند بار پرسیدم گفت اره نمیدونم چیکار کنم 

2714
ی مدت از خطهای دیگه دنبالش کن بعد بهش پیام بده

مرسی عزیزم 

مثلا عزیزم بعد چند روز برم بهتره البته قبل قهر گفت فلان کارو انجام ندی تا یه هفته همه جا بلاکی نمی د ...

دوس دارم بدونم چه کاری شاید بتونم راهنماییت کنم چون بهرحال تو این موقعیت ها پیرهن زیاد پاره کردم😂

دوس دارم بدونم چه کاری شاید بتونم راهنماییت کنم چون بهرحال تو این موقعیت ها پیرهن زیاد پاره کردم😂

میای خصوصی