2726
عنوان

فوش خواهرشوهرم به مادرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 59 پست

چه خواهرشوهر عوضی داری

ازاین آدما میترسم🥴

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچی سکوت کن بسپار به خدا  اون ادب نداشته تو هم اون کار رو بکنی میشی مثل اونا بی تربیت  ...

خیلی دلم شکست شوهرش خیلی فوش ناموسی داد با این‌که ۷ماه قطع ارتباطیم همسرم پشتمه اما اصلا ازیادم نمیره

شوهرم خواست با برادم باچاقوبزن ترسیدم شرایط بدی بود همه بدنم می لرزید

ای بابا شوهرت کی رو‌می خواست چاقو بزنه 

تو رو خدا بخاطر مشکلات پا خانواده ها رو‌نکشین وسط 

اگر اذیت میکنن بدون هیچ حرف ‌حدیثی به همسرت بگو برا آرامش خودم و زندگیم میخوام با فلانی هیچ ارتباطی نداشته باشم دیگه اینطور جنگ و خونریزی نمیشد 

چقدر راحت حرف از طلاق می گین 

ببین من با زندگی زیاد دست و پنجه نرم کردم و دارم میکنم ، اما کسی بخواد فحش به مامانم بده هبچی نمیتونه نگهم داره

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید

خط قرمز من مادرمه

واقعا اون لحظه دیونه میشدم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
 خیلی دلم شکست شوهرش خیلی فوش ناموسی داد با این‌که ۷ماه قطع ارتباطیم همسرم پشتمه اما اصلا ازیاد ...

خوب الان خوب شد 

باید سعی کنی از ذهنت دورشون کنی وقتی قطع ارتباط بودی برا چی رفتی در خونش اونم با مادرت 

یعنی خودت شروع کننده بودی 

اشتباه کردی خواهرم وقتی اخلاقش رو میدونستی نباید میرفتی 

من به صبوری و ادب معروفم،هیچ وقت با کسی دعوا نمیکنم فقط نادیده میگیرمش.  ولی این موردو میزدمشش ...

واقعا اعصابم خورده البته این خانوم افسردگی شدید داره و یه زندگی بهم ریخته که شپعرش دنبال کوافت کاری خودشه همس اینو می ندازه به جون خانوادش که بیخیال این بشه قرص اعصاب قوی میخوره اصلا تعادل نداره تموم فامیلاشون میدونن مریضیشو

شوهرم خواست با برادم باچاقوبزن ترسیدم شرایط بدی بود همه بدنم می لرزید

چی؟ یه کم واضح تر بگو ؟ چکار کنه و چرا اینکارو کرد

لطفا برای سلامتی امام زمان و  و حاجت روایی خودتون صلوات 🌹    💜دست خدا میسپارمت دخترکم💜
2706