2737
2734
عنوان

ترسناک😦😨😰😥😢

850 بازدید | 114 پست

یکی از دوستام تعریف میکرد که...ی پیرزن و دختر مجردش ک تقریبا ۴۰ سالی داشته با هم زندگی میکردن ک ی شب ساعت ۴ نصف شب پا میشه توی خواب و بیداری میبینه ی زن ک موهاش جلوی صورتشه با لباس سیاه نشسته بالای سر مادرش و هی داره عقب جلو میکنه و تکون میخوره چیزایی و زمزمه میکنه صبحش پا میشه میبینه مامانش بدنش یخه و کبود خیلی وقته مرده... 

اشناست میگفت دخترش چن سال همسایمون بوده

من خودم وحشت کردم از تصورش

👊

هستید جریانی ک مال روستای خودمونه رو بگم؟البته یبار دیگ گفتمش گفتن شب میچسبه این جریانا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اصلا جرات ندارم شبا ترسناک بخونم 

باااای😭

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738

بگو😃

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 

با اینکه میترسم ولی بازم از فضولی نمیتونم نخونم😑😂

یه شبایی تو زندگی هست که                                     وقتی دفتر خاطرات زندگیتو ورق میزنی به چیزایی میرسی که نمیدونی تقدیرت بوده یا تقصیرت به ادمایی میرسی که نمیدونی دردن یا همدرد به لحظه هایی میرسی که هضمش واسه دل کوچیکت سخته و به دردایی میرسی که برای سن و سالت بزرگه به آرزوهایی که توهم شد رویاهایی که گذشت به چیزایی که حقت بود اما شد توقع! و زخمهایی که با نمک روزگار آغشته شد و احساسی که دیگران اشتباه می نامند دست آخر دنیایی که بهت پشت کرده و بازهم انتهای دفتر، خودت میمانی و زخمهایی که روزگار پشت هم میزندو سکوت هم دوای دردش نیست...                                          "کاش دنیا مهربان تر بودی "                            

@mehrnushm   خیلی بی معرفتی ولی من تگت کردم چون دوست داری. امیدوارم هرجاهستی شاد باشی  و غم تو دلت نباشه ولی خیلی نامردی که یکماه جوابمو نمیدی😭

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2706