2737
2739
عنوان

کاربر ماهرررررو رو لطفا لغوکاربری کنید نی نی یار ...حسودبدبخت

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 75 پست
ظهر تاپیک زد لینک تاپیک استارتر ک رفته بود پربازدید هارو گذاشت و قفل کرد و گف بدبختی مردم شنیدن ندار ...

خاک توسرش بدبخت من اصلا تاپیک جنجالی ندارم مگه چیزی ک واقعا بهش نیازداشته باشم بپرسم واقعا به اینم نیازداشتم 

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
خاک توسرش بدبخت من اصلا تاپیک جنجالی ندارم مگه چیزی ک واقعا بهش نیازداشته باشم بپرسم واقعا به اینم ن ...

نه این ک تاپیکاش جنجالیه رو من میگم

خود ایشون تاپیکای جنجالی میزنه همش

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من کاربریش یادم نیس متاسفانه ک تگ کنم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
بلدی تگش کنی

متاسفانه یادم نیس کاربری شو دقیق

فقط میدونم اسمش ماهروعه

2738

اصلا تاپیکت جنجالی و حاشیه دار نبود

تعجب کردم ترکید

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
شانسم تو زندگیم همینه خواهر

واقعا حسودن میبینن یکی پربازدید شد میزنن میترکونن

کاش تو زندگیشون هم همینقدر کوشا باشن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706