2737
2734

اگر اینجا قراره همه چی قانونی باشه وتخلفات بررسی میشه بایدبدونیدکه تاپیک زدن راجع به تاپیک دیگران ممنوع وجز تخلفات سایت هست درسته؟؟؟بنده تاپیک زدم درامد شوهرتون‌ماهی چقدرهست و اصلا خودمم توی تاپیک نبودم و اصلا ن بحثی داشت ن چیزاضافه ای هرکس مایل بود اومد و درامد ماهانشوگفت بعد این خانم ماهررررو اومده تاپیک زده ک به توچه ربطی داره که درامد مردم چقدرهست وازکاربرها درخواست گزارش کردن و تاپیکم ترکید لطفا رسیدگی کنید

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق با شماست 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2728

بله حق با شماست من تاپیکشون و دیدم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738

من هیچکدوم ازین تاپیکارو ندیدم نه مال شما نه مال اون خانومو

نمیدونم

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

اقلا خداشاهده من شب تاپیک زدم و هفت هشت تاجواب دادم اصلا پربازدیدنبود صبح دیدم هزارتا اعلان دارم رفتم ببینم‌چه خبره دیدم این خانم اومده تاپیک زده که به توچه درامدش چقدره لطفا گزارش بزنید

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘
کیه؟؟؟ چیکار کرده

ظهر تاپیک زد لینک تاپیک استارتر ک رفته بود پربازدید هارو گذاشت و قفل کرد و گف بدبختی مردم شنیدن نداره گزارش بزنید بترکه

تاپیکای خودشم همه جنجالی 😓

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706