2733
2739
عنوان

پول شادباش عروسی خواهرم دست من گم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی عروسی دخترخاله منم اینطور شد اومدن کیف همه اطرافیان گشتن باورم نمیشد توی وسایل یکی از فامیلامون ...

چه کار بدی کردن کیف پول همه رو گشتن 😟😟😟

وای تصورش هم وحشتناکه اون فامیل فکر کنم مرد بدبخت 

درسته خیلی کارش اشتباه بوده 

ولی گشتن کیف همه اطرافیان توهین خیلی بزرگی هست 

کیف رو دست کسی ندادی؟

جشن خانوادگی بود تو خونه پدرم. یه لحظه ازکیف غافل شدم دیدم کیف از جلوم برداشتن تو اتاق پیداکردم. چون همه خانواده خودم بودن اصلا شک نکردم. تعدادخانواده دوماد خیلی کم و زود هم رفتن و اصلا دسترسی نداشتن به کیف

2728
کیفو به کیا دادی  تا قبل شمردن کیا دسترسی داشتن بهش

کیف و تو اتاق پیداکردم بعد هم دادم به خواهرم اونم همونجا زیر مبل قایم کرد. فردا صبح برداشتش. شب هم هیچ کی به جز پدرو مادرم و عروس و دوماد خونه پدرم نموندن

مطمئن باش میدونن کار تو نیس دزد خیلی حرفه ای بوده تو فیلم اگه درنیومده باشه نمیتونی پیداش کنی

دوماد مون به خودم میگه مطمئنم کار شما نیست. ولی حدس می‌زنم به خواهرم میگه ب من شک داره

تو فیلم هم چیزی مشخص نيست 

2738
شاید مبالغ درست بوده  از کجا فهمیدین نصفش نیست  دزد بخواد ببره همه رو‌میبره احتمالا اشتب ...

ن عزیزم مهمونها فقط خواهر برادرهای خودم با همسرانشون و بچه هاشون بودن از طرف دوماد هم ی خاله ی دایی با پدرو مادر شون وپدربزرگ و مادر بزرگشون. برا همین میدونیم ک کی چقد داده

همه کار میکنم تا پیداشده تورو خدا دعا کنید.. تو شرایط خیلی بدی هستم.

انشاءلا بزودي زود به همه ثابت ميشه ك كار شما نبوده و شما روسفيد ميشي 

نگران نباش خدا جاي حق نشسته 

نذر ونياز كن من از خانه اي بي نتيجه گرفتم دوستم هم نتيجه گرفت 

2706