2726
عنوان

بمیرن این چینیا بلند بگید آمممین🙄

159 بازدید | 18 پست

سیلوم شهر شماهام مغازه های غیرضروری رو بستن؟🙁

قبلا ۴تا لامپ روشن میدیدیم توی خیابون باز یکمی دلمون باز میشد الان همه جا تاریک شده کلا سوت کور انگار زامبیا حمله کردن چرا این واکسن لعنتیو درست نمیکنن آخه خدا این چینیای پدسگو لعنت کنه ببین چ به روزمون آوردن اونوقت خودشون الان نشستن دارن خرچنگو هشت پا کوفت میکنن از رو هم نمیرن میمونا عنتر منترا😐😏😪😫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فعلا که ما داریم میمیریم

اونا خوش و خرم زندگی میکنن😑

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

😂😂

ارع شهر ماهم فقط مشاغل شماره یک بازن🥺من چیکار کنم سالگرد ازدواج و تولد همسرم نزدیکه🥺🥺

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻

ن توروخدا این دعا رو نکنین باز میرن یه زهرمار دیگه کوفت میکنن هی میفتن میمیرن آخرش میرسه ب خودمون خودشونم خوش و خرم 😒😒😒😒😒

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 
بچه ها پارچه فروشی ها هم بسته اس؟ می خواستیم پارچه بگیریم

اونا که گروه ۳ یا ۴ ان دقیق نمیدونم 

بستست

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

بچها جدی خودشون واکسینه شدن؟ چرا واکسن ب ما نمیدن؟🥺🥺🥺

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
😂😂 ارع شهر ماهم فقط مشاغل شماره یک بازن🥺من چیکار کنم سالگرد ازدواج و تولد همسرم نزدیکه🥺🥺

سر اونیکی قرنطینم تولد نامزد من بود کیک خودم درست کردم کادوهم پولارو خوشگل موشگل کردم دادم

سر اونیکی قرنطینم تولد نامزد من بود کیک خودم درست کردم کادوهم پولارو خوشگل موشگل کردم دادم

من نمیتونم کیک درست کنم مادرم اجازه نمیده بهم😔

اره میشه فوقش پول بهش بدم

بنظرت بعد دوهفته همه جا باز میشه؟

2706