2737
2734

نداریم🙄

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر لخت رفتم تو پذیرایی جلو کلی مرد😟😟😟

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2728
2738

اونقد خنگ بودم وقتی خم شدم چای تعارف کنم، بجا اینکه از کمر بشکنم خم شم، از زانو و از کمر شکستم 😂😂😂😂 تصور کنید حالتو😂😂 رو زمینم نشسته بودن😂😂

ی فرصته عالی برای کسب و کار خانگی😃👈آموزش شمع سازی حرفه ایی🍺( امشب اف خورده حسابی😃) آموزش بافتنی جامع🧶، شمع سازی💞، عروسکای کچه دوزی شده🧸، مکرومه بافی🎽، زیورآلات رزینی💍، مینا کاری روی سفال🎨، گلدوزی فانتزی🧵. یِ اِکیپِ هُنَرستآنی💪. هزینه هر کلاس بینِ 120 تا 150 متغیر هست، اگر در یک روز دونفر تو یک کلاس اسم بنویسن، نفری 30هزار تخفیف، و اگر در یک روز 3نفر و بیشتر در یک کلاس اسم بنویسن نفری 40هزار تخفیف میدم بهشون 💪😍

من کتری اب خالی رو روی گاز گذاشتم. وای خدا چه دودی شد  اخه من فکردم اب داره ولی نداشت متاسفانه 🤦🏻‍♀️. ولی خدا روشکر  دیر رسیدن

عضو گروه نارنجی 🧡🧡 وزن شروع 74......... وزن هدف 63..  قد 157

خواستگاری خواهرم مادر و خواهر داماد منو با خواهرم اشتباه گرفته بودن از در اومدن داخل اومدن سمت من بوس و بغل و تحویل😂😂😂 خواهرمو زیاد تحویل نگرفتن حال و احوال ساده کردن

خواهرم داغ کرده بود طفلک

بعد داماد اشاره کرد عروس خانوم اون یکیه یهو خواهره ک داشت منو میبوسید ولم کرد پرید سمت خواهرم😂😂😂

دیگه منو محل نذاشتن😂

واییی من بعداز اینکه خواستگارا رفتن عموم خونمون بود گفت بهشون جواب رد بدین منم چون عشقم بود تو روی عموم وایسادم گفتم من خودم برا خودم تصمیم میگیرم عموم قهر کرد تو خونه دعوا شد وایییی چقدر پر رو بازی دراوردم😑

خانومه تو خیابون واسه پسرش بهم پیشنهاد داد. هول کردم نیشم تا ته باز شد گفتم نهههه

و درنهایت ازش تشکر کردم. حالا چراشو نمی دونم😐 ولی از قیافش معلوم بود خوشحاله همچین نابغه ای عروسش نمیشه 😂

یک روز همین شخص که در بند تو افتاد... آواره ی آوره ی آواره ی من بود....!
2706