2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم میخواد بهش بگم حیییفت حیییف وجودت ک نماز نمیخونی تو ک انقدر ماهی نمیدونی وقتی نماز میخونی چقدددر تو دل برو تری نمیییدونی منو مامانت چقد برای نمازتو عاقبت بخیریت دعا میکنیم ... خیلی دوست دارم اشک تو چشمامه

کاش فرد مد نظر منم اینجا بود و پیاممو میخوند

2738

به نماز به راهی برای آرامش و صحبت با خدا نگاه کنید نه اینکه بخوایید تکلیفی رو انجام بدید

راه و روشی که با آن حال دل شما بهتر میشه و اطمینان خاطر پیدا میکنید

یک بار به این روش نماز بخونید فقط برای آرامش و صحبت با خدا

کاربری دوم من هست....  به عقیده من بهتر است آدم تلخکام باشد ولی بداند، تا اینکه خوشحال باشد و فریب‌خورده.( )💪🏃‍♀️🎶

اگه باعشق ب خدا نماز بخونه هیچوقت تنبلی بهش غلبه نمیکنه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

عزیزدلم متاسفانه برای کسی که تنبلن تو‌نماز خدا تو قرآن گفته؛ دیگه لازم نیست ما حرفی بزنیم.

فَوَيْلٌ لِلْمُصَلِّينَ

پس وای بر نمازگزارانی که...

الَّذِينَ هُمْ عَنْ صَلَاتِهِمْ سَاهُونَ ﴿۵﴾

که از نمازشان غافل و نسبت به آن سهل انگارند.    (سوره ماعون)

خدا که گفته وای پس یعنی دیگه واقعا  واااااااااای......

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

باید اهمیت نماز جا بیفته بشین رو کاغذ نعمتایی ک خدت داه رو بنویس ... از وجود ابرو ب عنوان سایبون چشم بنویس تا مادر و پدر و... ببین همچین کسی شایسته ی چه نوع رابطه ایه ؟؟؟ یکی گشنمون باشه ی غذا برامون بیاره چقدر تشکر میکنیم و تو خاطرمون میمونه لنقدر خدا مهربونه که عادی شده بزرگیشو مهربونیش برامون

دعات میکنم عزیز منم ک  با این مسئله مواجه هست رو دعا کن

من همیشه اذان گوشیمو فعال میکنم وقتی اذان میگه با خودم میگم خدا گفته وقتی تو رو فراخواندم نمازتو بخون تا زمانی که دعایی کردی و حاجت داشتی زود جوابتو بدم 

دیگه سریع بلند میشم نماز میخونم میگم خدا حاجتمو زودتر بده چون نماز اول وقت خیلی ثواب داره 

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستین دوستای عزیزم🙏🌹