2737
2734
عنوان

خاک بر پسرا...همه از دم بی لیاقت

448 بازدید | 23 پست

هشت ماه تموم فقط داشت خودشو ب در و دیوار میزد مخمو بزنه مثلا

امشب بهش گفتم دوسش دارم

کلا رفت😏

اون موقع هایی که بهش محل نمیدادم مث چی فقط التماس میکرد...

نه ب الانش نه ب این موقعش😏

چرا انقد پسرا کمبود دارن...

بهشون برینی میمیرن برات

و برعکس...

زنده موند  !  غمِ بعدی...

نه فقط پسرا خیلی آدما اینجورن کم محلشون کنی می‌چسبن بهت

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا عین همینو منم تجربه کردم ولی من تا قیافه ...ن به خودش گرفت بلاکش کردم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

خداروشکر شناختی🙃😏

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
2738

پسرا تا حستو بهشون بگی مغرور میشن 

نمی‌دونن که این فقط یه حسه

هروقت اراده کنی میتونی خط بزنیش⁦:-)⁩

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
هدفتون چیه؟؟؟فقط التماس کردنو دوس دارید؟

همه که مثل هم نیستن

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

همه چیز را ب پشمانت بسپار بابا😑

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706