2737
2734
عنوان

نامزد عجیب من!

402 بازدید | 28 پست

هرکس منو دیده بود تا به حال چه زن چه مَرد همه میگفتن من زیبایی خاص و خیره کننده ای دارم اما نامزدم میگه دماغتو عمل کنی بهتر میشی ! حق دارم به عشقش شک کنم یا نه ؟! اصلا نمیفهمم وقتی همه ی مردها همیشه عاشق چهره ام بودن و ازش برام تعریف های افسانه ای و شعرگونه میکردن چطور این مرد میگه عمل کنی قشنگتر میشی! ضمنن خودشم بینیش عمله .

فقط عکس

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

همیشه نزدیک ترین کست عیبتو میگه  

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
جدن خیلی برام سخته و زجرآوره که مَردای دیگه دیدگاهشون به چهره ام اینه و نامزد خودم اصلا به چشمش نمیا ...

دوست ان است بگوید عیب دوست🙏

💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕
2706