2703
2553
عنوان

هرکی سقط داشته بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 108 پست
خدا جبران کرده همه غصه هاتو ،تنهاییاتو ، درداتو....... ،زووود برگردونده ش بهت،خدا حفظش کنه واستون💟

خیلی ممنون دعا کنید برام سالم بغل بگیرم 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
منم حدود ۱۶ هفته حامله بودم که سقط کردم تو سونوی ان تی تشخیص دادن که بچه گردنش کیست داره ۷ دی ۹۵ بچم ...

ببخشیدمنم چون بچه ام مشکل شماروداشت میپرسم دلیلشومیدونین ازچی بودواسه من تشخیص ندادن دلیلشو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون بابت توضیحات خوبتون 

قربونت عزیزم خداکنه بتونم کمکی کرده باسم چون خودم خیلی سختی کشیدم خیلی

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
منم ۱۵ هفته سقط کردم.بچمو دیدم.همش جلوی چشامه. میترسم از بارداری. بچه دومم بود. میترسم دوباره سقط ...

باورت میشه ۲۷ سالم بود بیشتر موهام سفید شد افسرده شدم همش فکر میکردم چقد عذابش دادم الانم اشکام میریزه ولی کاری از دستای شکستم بر نمیومد میترسیدم حامله بشم  با اینکه شوهرم اول تمایل به حاملگیم نداشت ولی بعد سقطم خودش اصرار میکرد که بچه بیاریم ولی میترسیدم بازم شکست بخورم که یه دفعه دیدم محمد حسینمو خدا بهم داد نگران نباش همه مصلحت خداست خواهری مطمئن باش یه بچه ناز و سالم خدا اینبار میزاره تو بغلت

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
2456
ممنونم واقعاحرفاتون عالی بودانشالله نی نی کوچولوتون سالم بیاد

خیلی ممنونم عزیزم 

انشالا به همین زودی تگم کنی بگی مامان شدم

اخه من رفتم دکتر تا گفتم سقط داشتم نگفت چرا فقط اسپرین نوشت🤣انشالا بحق فاطمه زهرا این بارداریت سالم ...

شاید فکر کرده سقط بردن علت داشتی. گلم یه قطره خون اما کاملا خون بودا یعنی لکه نبود خارج شد رفتم دکتر و سونو چیزی ندیدن. بتا دادم گفتن مشکوکه دوباره که رفتم سونو دید که توی لوله هست😢

ببخشیدمنم چون بچه ام مشکل شماروداشت میپرسم دلیلشومیدونین ازچی بودواسه من تشخیص ندادن دلیلشو

من از دکترم پرسیدم  گفت تو بارداری اول این مشکل خیلی  شایعه بخاطر ئه اسپرم یا تخمک معلول واسه من ان تیش ۷ و ۴۲ بود که دوهفته بعد شد حدودای ۱۴ ربطی به حاملگی های بعدی هم نداره فقط بهتره ازمایشارو همرو ا نجام بدی در حئن بارداری من سر پسرم نه امینیوسنتز دادم نه سلفری 

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
2714
باورت میشه ۲۷ سالم بود بیشتر موهام سفید شد افسرده شدم همش فکر میکردم چقد عذابش دادم الانم اشکام میری ...

واقعا خیلی سخته.

خداروشکر که پسرتو داری.

منم شاید تیر و مرداد اقدام کنم دوباره.فقط استرس دارم.اگه دوباره این اتفاق بیافته روانی میشم.

دعا کن برام عزیزم

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛
واقعا خیلی سخته. خداروشکر که پسرتو داری. منم شاید تیر و مرداد اقدام کنم دوباره.فقط استرس دارم.اگه ...

اصلا نگران نباش دم به بی خیالی بزن مطمئن باش یه نی نی سالمو سلامتو ناز میاد بغلت جتما واست دعا میکنم چون خودم درد کشیدم 

ان تی من ۴بود قبل بارداری دوباره آزمایش نرفتین

نه  ازمایش نرفتم من پسرمو ۹ هفته باردار بودم فهمیدم همش میگفتم هورمونام بهم ریخته ولی ازمایشای حین بارداریرو همرو انجام دادم ان تی ،انومالی ،۲ مرحله ازمایش،با سونو های حین بارداری نگران نباش بهت قول میدم بچه ات سالمو سلامت میاد اینبار بغلت به قول  دکترمبچه اول واسه کلاغاست

2706