2733
2734
عنوان

گرفتگی کمر تو بارداری کی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 53 پست
تمام این دردهای استخوانی عضلانی شبانه در بارداری مربوط به کمبود کلسیم ، ویتامین دی و منیزیم هست.

وای خوب شد گفتی خاک توسرم به من گفته بود ویتامین دی بدنت خیلی کمه باید دوهزار بخوری بعد الان یکهفتست تموم شده یادم رفت بگیرم 😭😭😭 مرسی دوستم از راهنماییت اره چون من شیر هم نمیخورم حتما کلسیم بدنم هم کمه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
. نه طبیعیه من دکترم قرص منیزیم هم داد ولی فایده ای نداره بنظرم بخاطر استراحت زیادم هست من الان درد ...

استراحت مطلقی؟؟ من دوقلو باردارم ولی کار میکنم و استراحت نیستم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم اونجوری هستم  تازگیا یاد گرفتم میرم زیر دوشگرم همون قسمت کمرم که میگیره ودرد میکنه ماسا ...

ان شاالله بهتر بشی عزیزم . 

من ترسم از زایمان زودرسه چون دوقلو دارم میترسم وگرنه عب نداره هرچقد درد باشه تحمل میکنم ولی فقط خطری نباشه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2728
استراحت مطلقی؟؟ من دوقلو باردارم ولی کار میکنم و استراحت نیستم 

.

مطلق نه ولی سعی میکنم بیشتر استراحت داشته باشم چون جفتم پایینه طول سرویکس هم ۳۲گفت رعایت کن

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏
2738
. مطلق نه ولی سعی میکنم بیشتر استراحت داشته باشم چون جفتم پایینه طول سرویکس هم ۳۲گفت رعایت کن

منم طول سرویکسم ۳۳ . ولی دکترم گفت عالیه 😄 چقد نظر دکترا فرق داره 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
ان شاالله بهتر بشی عزیزم .  من ترسم از زایمان زودرسه چون دوقلو دارم میترسم وگرنه عب نداره هرچق ...

نه عزیزم نگران نباش بخاطر بزرگ شدن شکم ورحم هست که فشار به کمر وپاها میاد .بارداری دوممه.تو اولی هم همینطور بودم. دیگه زابمان اخرش ۳۸ هفته به بعد هست. قبل ۳۸ رو میگن  زودرس. انشالله که به سلامتی بغلشون‌کنی😍

2706