2733
2734
عنوان

گرفتگی کمر تو بارداری کی داره؟

395 بازدید | 53 پست

درد کمر نیست شب ک دراز میکشم کمرم وحشتناک میگیره یه رگ از کمر تا پشت پام اصلا نمیتونم تکون بخورم میام تکون بخورم جیغم میره هوا کی اینطوریه؟ خطرناک نیست؟ 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای منم دقییییقا همینطورم داخل وازنمم خیلی تیرمیکشه

دقیقا همینی که من گفتم؟ وقتی دراز میکشی بعد میخوای بلند بشی کمرت مبگیره و نمیتونی تکون بدی و اگه تکون بدی درد شدید میگیره؟ 

اون تیرکشیدن واژن و من هم دارم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2738
وای منم  داخل۱۹ هفته هستم شبا منم اونطوری میشم صبح که دیگه نمیتونم پاشم درد میگیره.۳ روزی میشه ...

واقعا؟ یعنی شماهم میگیره همینطوری با درد شدید؟ من در حدی ک نمیتونم بلند شم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
من پایین کمرم خیلی دردمیکنه این گرفتگی هم از بالای رونم تا پایین پام دارم انگارخشک میشم خیلی بده فک ...

وای اره مثل درد سیاتیک . دقیق از روی ب.اسنم مال من میگیره یه رگ تا پشت ساق پام نمیتونم تکون بدم درد شدید میگره خیلی میترسم نکنه علایم زایمان زودرس باشه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اره،تازه من یهو جیغ میکشم چون دنده به دنده هم نمیتونم بشم،من تازه نه هفتم

دقیقا منم دادم میره هوا . ان شاالله بهتر بشی عزیزم 

من میترسم از زایمان زودرس 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
واقعا؟ یعنی شماهم میگیره همینطوری با درد شدید؟ من در حدی ک نمیتونم بلند شم 

آره منم اونجوری هستم  تازگیا یاد گرفتم میرم زیر دوشگرم همون قسمت کمرم که میگیره ودرد میکنه ماساژ میدم  باز یکم بهتر میشم. واینکه باید زود به زود حالتمونو تغییر بدیم یعنی زیاد نشسته نباشیم زیاد دراز کش نباشیم همش تغییر زاویه بدیم که گرفتگیش بیشتر نشه.بیشتر به خاطر بزرگ شدن شکم ورحم هست که فشار میاره.

وای اره مثل درد سیاتیک . دقیق از روی ب.اسنم مال من میگیره یه رگ تا پشت ساق پام نمیتونم تکون بدم درد ...

.

نه طبیعیه من دکترم قرص منیزیم هم داد ولی فایده ای نداره بنظرم بخاطر استراحت زیادم هست من الان درددارم ولی ساعت سه و چهار دیگه انقدرشدیدمیشه بیدارمیشم یکم راه میرم 

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏
2706